Дмитро Комаров привезе до України виконавицю головної ролі в серіалі «Рабиня Ізаура»

Світ навиворіт. Україна
Героїнею одного з випусків нового сезону проекту Світ навиворіт стала "Рабиня Ізаура"

Прем'єра нового сезону Світ навиворіт відбудеться у жовтні.

Поділитися:

Вже у жовтні на телеканалі 1+1 стартує прем’єра нового сезону проекту Світ навиворіт з Дмитром Комаровим. Цього разу телеведучий потрапить у серце диких джунглів та у місце, де панує вічне свято. 

Дмитро повернетеся із експедиції не один. Цього разу телеведучий підготував для українців нейморівний сюрприз: вперше відбудеться історичний візит улюблениці мільйонів глядачів, зірки, яку пам’ятає уся Україна та Східна Європа, головної актриси відомого бразильського серіалу «Рабиня Ізаура» Луселії Сантуш. Вона стала героїнею одного з випусків нового бразильського сезону проекту «Світ навиворіт»:

«Нам було цікаво знайти ідол мільйонів жінок, яка змушувала плакати навіть чоловіків, знамениту рабиню Ізауру, і подивитися, як сьогодні живе актриса. Знайти Луселію Сантуш, таке справжнє ім’я артистки, було нелегко. Зараз акторка продовжує свою творчу діяльність, але вже на театральній сцені. Спілкується з журналістами вона неохоче, тому домовитися про інтерв’ю було задачею надскладною. А запросити до України взагалі непросто. Але на наше здивування Луселія з радістю прийняла пропозицію і відразу погодилася на подорож до України» - поділився Дмитро.

Для знайомства з зіркою телеведучий обрав досить цікавий спосіб. Дізнавшись, що 63-річна акторка полюбляє екстремальні види спорту, Дмитро під’їхав до помешкання Луселії Сантуш на мотобайку, аби разом з нею побачити її улюблені місця в Ріо. Пізніше він організував для бразильської зірки екстремальне сходження на гору. 

Луселія відкрила іншу сторону відомого серіалу «Рабиня Ізаура», показавши Дмитру фазенду, на якій знімався один із епізодів. Що саме доводилося переживати акторам та знімальній групі під час знімання, телеглядачі зможуть дізнатися вже найближчим часом у новому сезоні Світу навиворіт.

«На творчій зустрічі традиційно виступлю я з оператором Сашею Дмітрієвим, ще до виходу програми ми розповімо ексклюзивчик з експедиції. А потім Луселія Сантос поділиться найцікавішими історіями і відповість на кращі запитання із залу. Ну, а якщо ви не застали серіал, похід на нашу творчу зустріч стане відмінним подарунком вашій мамі або бабусі», - написав у Інстаграм про зустріч з зіркою в Україні Дмитро Комаров.

Вже у жовтні Україна зможе познайомитися з Луселією Сантуш ближче. Акторка планує відвідати Київ й разом з Дмитром Комаровим та Олександром Дмітрієвим поїхати у тур в інші міста України: Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу. На творчих зустрічах телеведучий планує розповісти про свою подорож Бразилією та про цікаву історію знайомства з улюбленицею мільйонів , акторкою відомого бразильського серіалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крик душі: Комаров зворушив пережитим у Бразилії

Нагадаємо, новий сезон екстремального тревел-проекту Світ навиворіт потішить глядачів своїм традиційним класичним форматом. Команда вирушила в експедицію Бразилією, у місця, куди звичайному туристу не потрапити. Проект обіцяє показати те, що глядач ще ніколи не бачив: амазонські ліси з екзотичними тваринами, прадавні традиції місцевих племен та яскраві фестивалі, на які збирається вся країна.

Відкрито продаж квитків на творчі зустрічі з Дмитром Комаровим та Луселією Сантуш.

Новини по темі