Як накачати прес: Топ-5 вправ від Ілони Гвоздьової

Танці з зірками
Вправи на прес для жінок
@ilonagvozdeva

Готуємо фігуру до літа разом із зірковим хореографом.

Поділитися:

До весни залишилися лічені дні. А, отже, пора починати підготовку до пляжного сезону. Переможниця Танців з зірками Ілона Гвоздьова поділилася ефективними вправами, які допоможуть зробити живіт підтягнутим і рельєфним. Читайте, як накачати прес дівчині, та дивіться відео.

Скручування

Прийміть положення лежачи на спині. Ноги зігніть у колінах, руки закиньте за голову. Починайте скручуватися, слідкуючи за диханням. Розпрямляючись — вдихайте, а піднімаючись — видихайте. Повторіть 10 разів.

Потім підніміть зігнуті в колінах ноги паралельно підлозі та продовжуйте скручуватися ще 10 разів. Випрямьте ноги і підніміть їх перпендикулярно підлозі. Зробіть ще 10 повторень. Потягніться вгору до ніг і затримайтеся в такому положенні на 10 секунд.

Підйоми ніг

Залишайтеся в положенні лежачи. Піднімайте і опускайте прямі ноги з витягнутими стопами. Глибоко дихайте. Зверніть увагу, що при виконанні цієї вправи поперек має бути щільно притиснутим до підлоги.

«Неваляшка»

Лежачи розкиньте руки в сторони, а прямі ноги підніміть перпендикулярно підлозі. Нахиляйте зібрані разом ноги по черзі вправо і вліво. Слідкуйте за тим, щоб плечі не відривалися від підлоги.

«Книжка»

Покладіть руки на плечі. По черзі піднімайте праву і ліву ногу, одночасно піднімаючи назустріч корпус. Допомагайте підтягувати тіло до ноги за допомогою рук, а в положенні лежачи повертайте їх на плечі. Виконайте вправу по 10 разів з кожною ногою, а потім зберіть ноги разом і скручуйтесь ще 10 разів. Затримайтеся на кілька секунд і поверніться в положення лежачи.

Планка

Переверніться на живіт. Підніміться на руках так, щоб вони знаходилися перпендикулярно підлозі. Ноги поставте на пальці. Зберігаючи спину прямою, по черзі підтягуйте праву і ліву ногу до живота. Виконайте 10 разів, після чого опустіться на лікті. Затримайтеся в такому положенні на 20 секунд.

Більше вправ і корисної інформації дізнаєтеся з відео.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений ilonagvozdeva (@ilonagvozdeva)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілона Гвоздьова розповіла, за кого вболіває на Голосі країни-9

Новини по темі