Як Олександр Стоянов підкорював Велику Китайську стіну і диких коней в Піднебесній

Танці з зірками
Дивись відео
Олександр Стоянов відвідав Китай

Також Олександр мав нагоду відвідати чайну церемонію з китайським урядом

Поділитися:

Зірка світового балету Олександр Стоянов розповів про свою подорож до Китаю: про чаювання в компанії китайського уряду, делікатеси місцевої кухні, пам'ятки Піднебесної і про те, як йому вдалося приборкати диких коней.

«Я дуже люблю Китай, завжди з цікавістю спілкуюся з жителями Піднебесної. Ця поїздка для мене була дещо незвичною, оскільки я вперше їздив до Китаю не як запрошений артист, а з метою встановлення культурних зв'язків наших країн», - розповів Олександр Стоянов. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Олександр Стоянов і Катерина Кухар спізнилися на літак у США

За словами зірки, ніщо так не сприяє розмовам, як чай, заварений за усіма традиціями. 

«За чашкою міцного зеленого чаю ми обговорили напрямки взаємодії та співпраці Китаю і України в сфері мистецтва балету. Справа в тому, що китайці - дуже зайняті люди, у них ніколи ні на що немає часу, окрім чаю. За чашкою чаю вони одночасно релаксують і вирішують серйозні питання», - зауважив Олександр.

«Церемонія чаювання для європейської людини, як окреме подання. Чашки не прийнято брати руками, для цього є спеціальний пінцет. Одні і ті ж пелюстки чаю заварюють близько 7 разів.

При цьому першу воду обов'язково зливають, китайський чай - пуер, дуже міцний. Я після нього не стулив очей всю ніч. Хоча сон у мене, як правило, міцний», - поділилась зірка балету.

Крім зустрічей з представниками уряду Китаю, Олександр Стоянов покатався з дружиною Катериною Кухар на диких конях і подолав довгий шлях Великої Китайської стіни.

«Монгольські коні - найвитриваліші і безпроблемні. Вони живуть на природі, харчуються самостійно і можуть витримувати температуру від +30 і до -40 градусів», - розповів Стоянов. 

Танці з зірками 8 сезон 13 випуск
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю