Ксенія Мішина повторила зворушливий танець, який присвятила сину
![Ксенія Мішина повторила свій найзворушливіший виступ | Танці з зірками | 1+1 Ксенія Мішина повторила свій найзворушливіший виступ | Танці з зірками | 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/617/541/03c448532b5dc20f8ddc41d8af3981ca_665x442.jpeg)
Мурашки по шкірі.
В останньому ефірі «Танців з зірками» учасники мали показати усе, чому навчилися за чотирнадцять тижнів на проекті. Судді та глядачі вдруге побачили дебютні танці суперфіналістів та оцінили, наскільки більш вправно і технічно вони виконують їх тепер.
Також пари повторили свої найяскравіші виступи. Анні Різатдіновій та Вікторії Булітко краще від інших вдалося опанувати румбу — сексуальну та драматичну. А ось Ксенія Мішина вразила ніжністю та трепетністю у зворушливому джаз-модерні. Неймовірний, тихий танець акторка присвятила своєму сину.
Дивись виступ зірки з її партнером Женею Котом та не дивуйся, якщо він розчулить тебе до сліз. Це фантастично!
Нагадаємо, що фінал «Танців з зірками» відкрила Настя Каменських. На головному паркеті країни вона виконала свій розпусний хіт, а учасники шоу охоче під нього танцювали. Як це було, дивися за посиланням.
Також глядачів потішили запальні Michelle Andrade і Франсіско Гомес. Разом вони вразили звабливими па у прямому ефірі. Побачити їхній номер можна тут.
Дізнавайся більше про Ксенію Мішину і Женю Кота:
1. Учасниця «Танців з зірками» Ксенія Мішина – про сина, моделінг і участь у шоу
2. Найкращі виступи Ксенії Мішиної на «Танцях з зірками» (відео)