Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Наталія Могилевська і Влад Яма зізналися, які стосунки були між ними на знімальному майданчику

Артисти розповіли про свої взаємини протягом проекту та після нього.

Легендарна пара №8 у першому та другому сезонах «Танців із зірками» вражала глядачів і суддів своїми гармонічністю та артистизмом. Кожен їх танець випромінював неймовірні пристрасть та ніжність, притаманні тільки небайдужим одне одному людям. Чого лише варті в їх виконанні неперевершені вальс та пасадобль? Тривалий час для глядачів телеканалу «1+1» ці номери залишались ледве не синонімом до слова «прекрасне».

Не дивно, що прихильники пари з нетерпінням чекали, коли ж Наталія та Влад нарешті зізнаються, які між ними стосунки насправді.  

– Наталіє, чи підтримували ви зв'язок із Владом Ямою після проету? Що було між вами насправді?

– Звісно, підтримували. На проекті ми стали близькими друзями, адже ми жили танцями й у нас були спільні цілі та прагнення. Ми так гарно виглядали разом саме тому, що розуміли одне одного, як чоловік і дружина – з одного погляду.

І хоча нам із Владом приписували роман (ще б пак, ми ж так пристрасно танцювали!), нічого подібного між нами ніколи не було. Ми були й залишаємось гарними друзями, що закохані в саму пристрасть і в можливість виразити цю енергію через танець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталя Холоденко запросила у «Танці з зірками» Камалію

– Владе, як саме ви підтримували зв'язок із Наталією Могилевською після участі в шоу?

– Ми проїздили ще два тури разом усією Україною. Після турів було ще дуже-дуже багато концертів. Пізніше ми ще кілька разів виступали разом. Це вже були «точечні» виступи, невеличкі постановки, переважно на її пісні. А так – регулярно зустрічаємось на зйомках якихось проектів, обіймаємось.

Виходячи з почутого, залишається тільки поаплодувати Наталії Могилевській та Владу Ямі за майстерність та артистизм, що робили їхні «танцювальні історії» більше, ніж переконливими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Член журі «Танців з зірками» Катерина Кухар станцювала у Мексиці на висоті 2700 метрів

Танці з зірками
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.