Влад Яма зізнався, що мріє про другу дитину

Танці з зірками

Сьогодні хореограф святкує 36-річчя.

Поділитися:

Сьогодні гостем ранкового ефіру Сніданку з 1+1 став суддя легендарного танцювального проекту Танці з зірками Влад Яма, який сьогодні святкує своє 36-річчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма зізнався, чи бачить свого сина на танцювальній сцені

Хореограф розказав про перші привітання та подарунки, які отримав до свята:

«Першими мене привітали дружина, син та декілька друзів. Опівночі я вийшов у двір і побачив новенький тандир, подарунок від рідних. Сьогодні я планую ще трохи попрацювати, поїхати до тренажерної зали, а потім у нас буде сімейний обід sз тещею, племінником, дружиною та сином. А ввечері з Ліліаною, можливо, влаштуємо собі романтичний вечір».

На запитання від ведучих Нелі Шовкопляс та Єгора Гордєєва, про який подарунок до дня народження Влад найбільше мріє, він відповів:

Хотілося б другу дитину, але дружина про це ще не знає.

Окрім того, суддя нового сезону Танців з зірками розповів про особливості роботи у прямому ефірі проекту:

«Я щоразу перед ефіром дуже хвилююсь. Прямий ефір – це щось особливе. Танцювати я вчився і практикував все життя, до того ж танець на паркеті триває лише дві хвилини. А ось бути суддею набагато важче. Я завжди прагну казати правду учасникам і роблю це щиро».

Нагадаємо, цієї осені знову сядуть у суддівські крісла і будуть оцінювати танці зіркових учасників проекту улюбленці публіки: тренер Голосу.Діти MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар, а також хореограф Влад Яма. Ведучим сезону стане Юрій Горбунов, а ось імена зіркових учасників і їхніх партнерів-танцівників поки тримаються в суворій таємниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: MONATIK розповів про майбутній концерт на НСК Олімпійський та новий альбом

 

Новини по темі