Різдво. Ти не один

Різдво. Ти не один

Програма
Програма

Про проєкт

Щороку найважливіші свята українці завжди зустрічають у компанії “1+1 Україна”. У такий непростий для країни час учасники проєкту згуртувались, щоб створити атмосферу родинного затишку та підтримати кожного українця. Проєкт об’єднує героїв нового часу, артистів, ведучих, волонтерів, а разом з ними – усіх українців, аби разом зустріти Різдво. Знаковою локацією для зйомок стала національна святиня - Софійський собор.

Проєкт "Різдво. Ти не один” занурив глядачів в українську історію та різдвяні традиції. Колядки та щедрівки звучать по-новому, відомі ж і найулюбленіші хіти сповнені різдвяними мотивами. Виступи зірок поєднані з теплими розмовами, з відомими героями та гостями у камерній атмосфері.

Показати більше
2023
Щедрий вечір і Направляй мене — Monatik | Різдво. Ти не один 2023

Monatik виконав одну з найвідоміших українських щедрівок "Щедрий вечір"  та пісню "Направляй мене" у проєкті Різдво. Ти не один на 1+1 Україна.

Проєкт Різдво. Ти не один об’єднав героїв нового часу, артистів, ведучих, волонтерів, а разом з ними – усіх українців, аби разом зустріти Різдво. Пориньте в українську історію та різдвяні традиції. Колядки та щедрівки зазвучать по-новому, відомі і найулюбленіші хіти наповняться різдвяними мотивами. Виступи зірок поєднані з теплими розмовами, з відомими героями та гостями у камерній атмосфері.

Новини

Новини проєкту