Алла Мазур та Костянтин Грубич завітають до Львова в рамках туру «Ті, що вражають»

ТСН. Тиждень
Алла Мазур та Костянтин Грубич завітають до Львова в рамках туру «Ті, що вражають»
1plus1.ua

Участь у заході є безкоштовною.

Поділитися:

4 грудня зірки ТСН Алла Мазур та Костянтин Грубич завітають до Львова із надихаючими лекціями в рамках соціально-освітнього туру «Ті, що вражають». Проект реалізується командою ТСН спільно з Посольством Великої Британії в Україні та має на меті надихнути українців  на створення сучасних, зручних та доступних міст, привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, а також поглибити розуміння українців про реформу децентралізації та домагатися позитивних змін у їхньому рідному селі чи місті. Під час мотивуючих виступів спікери поділяться своїми історіями злетів та падінь, цікавими фактами свого життєвого шляху, та на власному прикладі доведуть, що об’єднанні зусилля активних громадян здатні змінити українські міста, перетворити їх на сучасні та доступні.

На фото: Костянтин Грубич

Захід відбудеться у вівторок, 4 грудня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, що на вул. Університетській, 1. О 13:00 розпочнуться мотиваційні виступи спікерів, серед яких – ведуча ТСН.Тиждень Алла Мазур, журналіст та народний улюбленець Костянтин Грубич, спортсменка та коуч-мотиватор Тетяна Воротіліна, а також громадські діячі, що сприяють поширенню інклюзії та використанню можливостей децентралізації.

На фото: Алла Мазур

Крім цього, з 12:30 у холі біля актової зали ЛНУ на усіх відвідувачів чекатиме фотозона та фотовиставка мультимедійного проекту Переможці. Також усі охочі зможуть пройти експеримент у віртуальній реальності – одягнувши спеціальний шолом, глядачі зможуть спробувати самостійно здолати шлях на візку від колії на залізничному вокзалі до зупинки громадського транспорту та відчути, із якими проблемами у побуті щодня стикаються люди з інвалідністю.  А музей Третя після опівночі підготував для відвідувачів туру «Ті, що вражають» експозицію з інтерактивними експонатами, жоден з яких не можна буде побачити, а лише впізнати їх на дотик. Організатори також розкажуть про те, як живуть незрячі люди, навчать писати та читати шрифом Брайля.  

Після завершення заходу на усіх охочих чекає автограф-сесія з зірками проекту. А для найактивніших слухачів команда «Ті, що вражають» підготувала подарунки.

Аудиторія туру «Ті, що вражають» – активна молодь, підприємці, люди з інвалідністю, громадські активісти, а також представники місцевої влади і усі свідомі мешканці міст.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. Реєстрація за формою: goo.gl/forms/Bhvx4m2umdnoYv8R2

Новини по темі