Марічка Падалко розповіла про найголовніших чоловіків у своєму житті

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Марічка Падалко розповіла про найголовніших чоловіків у своєму житті

Телеведуча ТСН на 1+1 Марічка Падалко розповіла про своїх дітей та чоловіка Єгора Соболєва.

Поділитися:

Нещодавно телеведуча ТСН на 1+1 Марічка Падалко на своїй сторінці в Інстаграм написала пост, в якому зізналася, що вперше у житті пропускає день народження когось зі своїх дітей, та на 1 вересня не поведе сина Михайла, дочок Марію та Катерину до школи. Все це через поважну причину – відрядження до Вашингтону, де телеведуча освітлювала зустріч президента України з президентом США у Білому домі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марічка Падалко на прем’єрі «Щенячий патруль у кіно» пригадала дубляжний досвід: підтримала колегу Єгора Гордєєва

Але Марічка Падалко за дітей не хвилювалася –  вдома вони залишились із батьком, який чудово впорався з усіма клопотами, пов’язаними і з днем народження молодшої Катрусі, і з великими зборами до школи:

Мій чоловік Єгор – взагалі найкращий татусь у світі! За всі мої останні відрядження (до цього я їздила не часто) він взагалі, як кажуть, набрав максимум балів. Зміг повністю замінити маму напередодні першого вересня, підготувати дітей до школи, а найголовніше – відсвяткувати 1 вересня день народження нашої найменшої дитини так, щоб їй зовсім не бракувало мами.

Але у день народження наймолодшої доньки вся сім’я все таки була разом завдяки новітнім технологіям - Марічка зв’язалася з рідними через WhatsApp і вони всі разом задули свічки на святковому торті. А ще на Катрусю з самого ранку очікував від турботливої мами сюрприз - повітряні кульки, які доставив кур’єр вчасно - тому що Марічка з самого Вашингтону, незважаючи на велику різницю у часі, тримала все під контролем.

Нагадаємо, що Марічка Падалко вже більше 15 років живе у щасливому шлюбі з Єгором Соболєвим, з яким виховують трьох дітей: 14-річного Михайла, 13-річну Марію та 11-річну Катерину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві куми Марічка Падалко і Лідія Таран вакцинувалися: «Ми не можемо дозволити собі розповідати про одне в ефірі, а в житті робити інше»

14 вересня Марічка Падалко разом із своїм колегою по ТСН Святославом Гринчуком стане ведучою всеукраїнської премії «Тато року». Напередодні цієї події телеведуча розповіла про свого тата Володимира Петровича, який до цих пір залишається її найголовнішим авторитетом у житті:

Я пишаюся своїм татом, тому що він мій найкомпетентніший глядач ще з тих часів, коли я вела спортивні новини. Його іноземна філологічна освіта, чудова пам’ять і великий кругозір дозволяють йому відстежувати правильність поданої інформації до найменших дрібниць.

Нагадаємо, у 2019 році почесну нагороду «Тато року» отримав популярний телеведучий Юрій Горбунов (у 2020-му церемонія була скасована через пандемію коронавірусу у світі). 

Новини по темі