Дві куми Марічка Падалко і Лідія Таран вакцинувалися: «Ми не можемо дозволити собі розповідати про одне в ефірі, а в житті робити інше»

Телеведучі 1+1 Марічка Падалко й Лідія Таран вакцинувалися: чим та як наважились?
Соцмережі Марічки Падалко й Лідії Таран

Відомі українські телеведучі каналу 1+1, а у житті – дві куми – Марічка Падалко та Лідія Таран (Ліда хрестила старшого сина Марічки) нещодавно вакцинувалися.

Поділитися:

Марічка зробила першу дозу щеплення «Короноваком», а Лідія – «Пфайзером». Це відбулося прямо на робочому місці, канал 1+1 організував щеплення для всіх своїх співробітників.

Обидві телеведучі перехворіли на COVID-19. Марічка – майже рік тому, а Ліда – цієї зими, тому знають на власному прикладі про підступність цієї хвороби. Телеведуча 1+1 згадує про перебіг своєї хвороби:

Я хворіла на ковід майже рік тому. З п’яти членів нашої родини, які всі були разом, перехворіли троє. Молодша донька і чоловік з того часу так і не захворіли. Сам коронавірус перенесла терпимо, але з того часу частіше почали боліти суглоби. Постійно тепер роблю вправи ЛФК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марічка Падалко показала своє Свідоцтво про вакцинацію і розказала, чим воно відрізняється від Сертифіката

Також Падалко розповіла про те, як отримала першу дозу вакцини проти COVID-19:

Я намагаюся жити за правилами цивілізованого світу. Якщо «суспільний договір» говорить про те, що від пандемії нас врятує вакцинація, я його дотримуюся. Тим більше, на мені відповідальність як на ведучій новин. Я не можу дозволити собі розповідати про одне в ефірі, а в житті робити інше.

Коли дійшла моя черга вакцинації, в наявності був CoronaVac. Він мене цілком влаштовує. Більше того, я би його і обрала, якби було кілька варіантів. По-перше, він легко переноситься. Я суджу по колегах і знайомих, яким кололи різні вакцини. CoronaVac і AstraZeneca зроблені за старою технологією, знайомою нашому організму з дитинства. Pfizer і Moderna (її ще немає в Україні) - абсолютно нові.

Марічка Падалко також зазначила, що на момент щеплення страхів вже не було, бо її колі вже майже всі були вакциновані:

В моєму оточенні заперечувати необхідність і важливість вакцинації від коронавірусу вважається дурним тоном. Хоча переживання щодо реакції на вакцини були в усіх. Мені здається, що люди найбільше орієнтуються на знайомих чи людей, яким вони довіряють, ніж на державні інституції.

Втім, і на рівні «топів» – дуже важливий для людей особистий приклад. Для мене, наприклад, той факт, що головний санітарний лікар вакцинувався «Коронаваком», було аргументом.

Мій батько, 74 роки, щепився у сімейного лікаря «Коронаваком». Моя мама, 66 років, отримала першу дозу «Пфайзера» в університеті, де працює. Чоловік ще не встиг щепитися у сімейного лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталія Мосейчук, Лідія Таран і Стася Ровінська розповіли про своїх дітей, декрети та материнство

Телеведуча новин на 1+1 Лідія Таран також жодного дня не вагалася щодо доцільності щеплення проти COVID-19:

Перехворіла в достатньо легкій формі, і слава богу! Нічого поганого не трапилося зі мною.

Сумнівів щодо щеплення у мене не було взагалі. Пішла і зробила не вагаючись. Після цього нічого мене не бентежило. Я працюю на телебаченні, тому знаю про ситуацію в Україні і світі щодо COVID-19 краще, ніж будь-яка пересічна людина. Мені не треба було збирати думок і щодо того, якою вакциною робити – я майже кожного дня розповідаю про це з екранів телевізорів. Я робила «Пфайзером» тільки через те, що коли прийшла до лікаря, саме ця вакцина була у наявності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Група 1+1 media продовжує серію заходів та ініціатив, присвячених 30-й річниці Незалежності України

Після щеплення нічого не змінилося – Ліда почувалася так само, як і до:

Просто з’явилось щеплення, яке, сподіваюсь, мене убезпечить, і сертифікат, з яким, сподіваюсь, я колись виїду за кордон.

В моєму оточенні немає тих, хто відмовляється від щеплення, навпаки, майже всі мої друзі і знайомі вже щеплені. Але хто рефлексує, чи побоюється якихось ускладнень після вакцинації, повинен пройти цей шлях сам, я не нав’язую своєї думки. Кожен сам вирішує.

Я тільки маму ніяк не можу витягнути на вакцинацію – зараз вона весь час проводить на дачі і не дуже хоче їхати в таку спеку у місто. Я тільки про дітей не дуже розумію, чи потрібно їм? Італійці своїх дітей з 12 років вакцинують. Я так розумію, в Україні вакцину дітям будуть давати в останню чергу.

Новини по темі