Марічка Падалко у День закоханих розповіла про чоловіка-захисника: “Ми дуже цінуємо зараз час разом”

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
День закоханих: Марічка Падалко показала чоловіка на зворушливому фото

Життя на контрастах: ведуча ТСН Марічка Падалко розповіла про вихідні з чоловіком Єгором Соболєвим.

Поділитися:

Ведуча ТСН.Ранок на 1+1 Марічка Падалко до Дня закоханих, що святкується 14 лютого, поділилась зворушливим фото з чоловіком, Єгором Соболєвим. На світлині телезірка та її коханий посміхаються та дивляться на доньку, 11-річну Катю, яка показує сердечко.

Марічка Падалко

“Love is ... ❤️”, – підписала фото Марічка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Романтичні світлини зірок до Дня закоханих: ніжні поцілунки та обійми (Горбунов та Осадча, DOROFEEVA, Мосейчук, Писанка та інші)

Днями телеведуча поділилась з підписниками інформацією про те, як вони з чоловіком проводять вихідні разом на товариському футбольному матчі, вболіваючи за сина, 14-річного Михайла:

“Життя на контрастах. Відволіклися, повболівали, три години нічого не читали, life as usual. В суботу в Єгора день, присвячений тренуванню в Теробороні. І так виглядають тепер всі вихідні. Людина, кажуть, до всього звикає. Тому захоплююся всіма, хто зберігає спокій і не панікує”.

Падалко Соболєв

Влітку 2021 Єгор приєднався до київської територіальної оборони, яка формується як частина Збройних сил України. Марічка підтримує чоловіка в цьому рішенні та пишається ним.

“Зізнаємось один одному в коханні щодня, у кожній смс. Ми дуже цінуємо зараз час разом, бо живемо в тривожному очікуванні. Цими днями він проходить комісію у військоматі та можливо його на місяць відправлять на навчання на Полігон. Друзі, хочу закликати вас, довіряйте лише авторитетним джерелам і будьте готові до усіх варіантів розвитку подій. Дивіться ТСН щодня”, – поділилась Марічка Падалко.

Єгор Соболєв

Нагадаємо, що Марічка Падалко вже понад 15 років живе у щасливому шлюбі з Єгором Соболєвим, з яким виховують трьох дітей: 14-річного Михайла, 13-річну Марію та 11-річну Катерину.

Новини по темі