Зірки 1+1 їдуть до Кропивницького із надихаючими виступами

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Тур Ті, що вражають триває: зірки 1+1 їдуть до Кропивницького
1plus1.ua

Участь у заході безкоштовна. Долучайся!

Поділитися:

Ведучі ТСН каналу 1+1 Юлія Бориско та Святослав Гринчук, зірка серіалу Школа Яніна Андрєєва завітають до Кропивницького 21 листопада в рамках соціально-освітнього туру «Ті, що вражають». Проект реалізується командою ТСН спільно з Посольством Великої Британії в Україні та має на меті надихнути українців  на створення сучасних, зручних та доступних міст, привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, а також поглибити розуміння українців про реформу децентралізації та домагатися позитивних змін у їхньому рідному селі чи місті.

Під час мотивуючих виступів спікери поділяться своїми історіями злетів та падінь, цікавими фактами свого життєвого шляху, та на власному прикладі доведуть, що об’єднанні зусилля активних громадян здатні змінити українські міста, перетворити їх на сучасні та доступні.

Захід відбудеться у середу, 21 листопада, в актовій Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка (вул. Шевченка, 1). О 13:00 розпочнуться мотиваційні виступи спікерів, серед яких – ведучі ТСН Юлія Бориско та Святослав Гринчук, акторка та зірка серіалу Школа Яніна Андрєєва, громадські діячі та автори проектів, спрямованих на працевлаштування людей з інвалідністю Вікторія Седлецька та Олена Шингарьова.

Крім цього, з 12:30 у холі біля актової зали ЦДПУ на усіх відвідувачів чекатиме фотозона і фотовиставка мультимедійного проекту Переможці. Також усі охочі зможуть пройти експеримент у віртуальній реальності – одягнувши спеціальний шолом, глядачі зможуть спробувати самостійно здолати шлях на візку від колії на залізничному вокзалі до зупинки громадського транспорту та відчути, із якими проблемами у побуті щодня стикаються люди з інвалідністю.  А музей «Третя після опівночі» підготував для відвідувачів туру «Ті, що вражають» експозицію з інтерактивними експонатами, жоден з яких не можна буде побачити, а лише впізнати їх на дотик. Організатори також розкажуть про те, як живуть незрячі люди, навчать писати та читати шрифом Брайля.  

Після завершення заходу на усіх охочих чекає автограф-сесія з зірками проекту. А для найактивніших слухачів команда «Ті, що вражають» підготувала подарунки.

Аудиторія туру «Ті, що вражають» – активна молодь, підприємці, люди з інвалідністю, громадські активісти, а також представники місцевої влади і усі свідомі мешканці міст.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. Реєстрація за формою: https://goo.gl/forms/P1pnHefOPZnxkzpU2 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ті, що вражають»: Тур містами України до 20-річчя ТСН стартував у Маріуполі

Новини по темі