UA RU

Як правильно нарізати кавун: Влад Яма показує філігранний спосіб свого батька та інші цікаві методи нарізання ягоди

Твій день
©© Pexels

Як правильно різати кавун можна дискутувати вічно. Майже ювелірно це може робити Микола Яма. Чи успадкував Влад Яма від батька вміння ідеально чистити кавун від шкірки та які ще є методи нарізання кавуна  — дивіться в програмі «Твій день».

В ефірі денного шоу «Твій день» Влад Яма показав своє вміння філігранно чистити кавун від шкірки, яке успадкував від тата. Метод чищення кавуна Миколи Ями підходить, коли збирається велика кампанія і випльовувати насіння буде не зовсім зручно. Батько оцінив вміння сина чистити кавун на 5 +. Подивіться відео та складіть власне враження від здібностей Влада Ями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літній хіт чи нітратна бомба? З'явились перші кавуни — можна купувати чи краще зачекати (коментує спеціаліст)

как можна нарезать арбуз

Які існують методи нарізання кавуна 

У відео ми показали унікальний метод чищення кавуна від Влада Ями та його батька, а тепер подивіться, які ще існують цікаві способи нарізання смугастої ягоди.

►Якщо ви знаходитесь на природі та не маєте ножа, нарізати кавун можна з допомогою монети. Як це зробити? Беріть монету та проводьте ребром по шкірці, коли пропилете її по колу — вдарте по лінії розрізу і кавун розпадеться.  

►Кавун заведено подавати на стіл на тарілці, але кулінари дають волю фантазії: нанизують його на шпажки та смакують повільно або фігурно вирізать.

як правильно нарізати кавун

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явилися кавуни: скільки коштують, як обирати, чи варто купувати ранні кавуни

►Для нарізки кавунів можна використовувати спеціальні ножі та отримувати скибки у вигляді зірочок, кубиків, тощо. Можна, навіть ділити його на частини одним рухом. 

Нарізання кавуна — окреме полотно для творчості. Форма скибочок цілком залежить від вашої фантазії. 

Дивіться відео сюжет з цікавими методаминарізання кавуна:

Твій день

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю