UA RU

Як правильно вигулювати собаку в дощ? (коментує кінолог)

Твій день
©© Pexels/Yaroslav Shuraev

Завтра осінь, проте дощова погода вже настала: вигулювати собак стає все важче. Чи варто їм вдягати дощовики?

Як варто готувати тваринок до дощової погоди? Чи варто купляти улюбленцям спеціальні костюми? До студії "Твій день" завітав кінолог Владислав Плахтій разом зі своєю собачкою — овчаркою Ірою та відповів на всі запитання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взяти тваринку з притулку: експерт-кінолог розказує про важливі аспекти цього рішення

Коли краще гуляти: до дощу чи після? Кінолог розповів, що важливий розпорядок, проте треба адекватно розраховувати свої можливості та погодні умови: в сильну зливу, звісно, краще не йти, перечекати, якщо не встигли погуляти до неї. Найідеальніше — до:

Насправді вулична слизкість, хоч в творин і є кігті, заважає їм, вони можуть послизнутись. Дуже часто люди гуляють під домами, тому краще дивитись під лапи та прибирати каміння. Ребра — це найвразливіші місця, а їх можна зламати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пережити спеку: чи треба стригти домашніх тварин (коментує кінолог)

Кінолог радить мати дощовики та навіть взуття для собак, проте оминати калюжі. Владислав Плахтій розповів, чи мати дощовик — це прихма людини, чи необхідність собаці:

50/50. По-перше, не всім подобається бути мокрими, собакам теж. А по-друге, це зручно вдома, бо тоді меньша потрібність мити собаку. Собаку не корисно мити кожного дня, його шкіра має виділяти потрібний жир. До того ж, якщо собаку мити часто, то й собачого запаху буде більше.

Владислав поділився, що багато людей здалеку, побачивши його Іру, можуть злякатися: овчарка — це мисливська собака. Напад собаки, особливо яка не в наморднику та не на мотузці, може статися з кожним. Як втекти від роздратованого пса розповів у цьому сюжеті:

Твій день

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю