Чи безпечний біговел для розвитку дитини (коментує лікар-невролог)

Твій День
Дивись відео
Чи корисний біговел для дитини, чи навпаки шкодить здоров'ю
Pexels/Ivan Samkov

Про користь та шкоду від чрезмірного використання біговелу дитиною розказав лікар-невролог Олексій Пелепейченко.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Нещодавно чотирилітній хлопчик здобув перемогу та побив рекорд по їзді на біговелі. Він проїхав більше ніж  чотири кілометри. Батько дитини розказав, що він не тільки побив національний рекорд, а й опинився на 51 місці серед усіх, хто брав участь у змаганнях.  

Чи корисний біговел для дитини чи, навпаки, шкодить маленькому організму розказав невролог Олексій Пелепейченко у денному шоу «Твій день».  

Біговел є перехідним транспортним засобом для дитини від самоката до велосипеда. Катання на біговелу є не зовсім природнім для малюка. Навантаження відбувається на коліна та кульшові суглоби. При цьому дитина вчиться тримати рівновагу. Поганого в цьому нічого немає, але використовувати біговел треба дозовано. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивча залежність! Як гаджети впливають на наше здоров'я (відео)

Скільки можна кататися на біговелі — лікар-невролог прокоментував:

У дитини має бути різноманітна фізична активність. Вона має кататися не тільки на біговелі, а і на самокаті, велосипеді, просто бігати, лазити, гратися на вулиці. Під час гри у дитини залучені не тільки м'язи, суглоби, сухожилки, а й нервові клітини. Коли дитина займається чимось одним у неї формується умовний стереотип певних рухів, а інші рухи не будуть мати гарного розвитку. 

Дивіться відео сюжет з порадами лікар-невролога:

Твій день
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю