Жюрі в шоу «Танці з зірками»: Макс Леонов планує зайняти місце Влада Ями?

Твій День
Чи планує переможець 7 сезону "Танців з зірками" Макс Леонов займати суддівське крісло в шоу?

Хореограф-постановник Максим Леонов розповів, чому пішов в танці та чи вважає Влада Яму конкурентом.

Поділитися:

Історія танців в житті Макса Леонова була випадковістю – подруга запросила його стати з ним в танцювальну пару. Дев'ятирічного хлопчика тоді підтримала мама, а от тато не вважав бальні танці чоловічою справою. Проте Макс не здавався та багатьма перемогами довів батькам, що для нього танці – це не просто хобі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки в зеленому: яскраві образи літа 2021

За порадою мами після дев'ятого класу хлопець вступив у коледж на електромеханіка, проте весь свій вільний час продовжував відточувати танцювальні па. Далі були тільки перемоги: українські та світові конкурси з латиноамериканських танців на "ура", участь в грузинській версії "Танців з зірками". Проте всеукраїнську славу йому принесла участь в українських "Танцях з зірками". В другому сезоні їх з Машею Єфросиніною називали найдраматичнішою парою, з Оленою Кравець в шостому сезоні стали чвертьфіналістами шоу, а партнерство з Сантою Дімопулос в сьомому сезоні нарешті подарувало Максу омріяну перемогу. Чи збирається Макс Леонов брати участь в наступному сезоні "Танців з зірками"? Танцівник розповів:

Є такий вислів "Після гри король і пішак кладуться в одну коробку". Маючи за плечима перемогу в сезоні, я все одно маю йти на кастинг. Це нормально, хоч і не дуже зручно. Я взагалі не люблю кастинги, це стрес. Але я розумію, що хочу брати участь в новому сезоні "Танці з зірками", а для того, аби це зробити, я повинен ще раз показати, на що я здатен. 

Макс Леонов – не просто переможець "Танців з зірками", а ще й хореограф у власній школі танців! Чи працює зараз школа танців Макса Леонова? Хореограф зауважив:

Зараз школа в стадії розвитку. Думаю, з вересня діти разом з батьками підуть до нашої школи з великим задоволенням. Як я вже зазначив, в мене є групи як для дітей, так і для дорослих. Групові заняття проводимо приблизно 2-3 рази на тиждень, ціна для дітей зазвичай дешевша. Також є можливість приходити на індивідуальні заняття, що тривають від 45 хвилин до години. Проте зазвичай я проводжу заняття саме годину. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вийти заміж в будь-якому віці: Ольга Сумська розказала про прикмети на Купала та повір'я про яблуню на Сумщині

Влад Яма – хто він Максу Леонову? Друг, приклад чи конкурент? Чи планує Макс Леонов зайняти суддівське місце Влада Ями в "Танцях з зірками"? Танцівник пояснив:

В мене довгий час над робочим столом висів плакат Влада Ями з його підписом. Це був період, коли він танцював з Наталею Могилевською. Знайомі Влада запросили його до нас в зал, я десь вихопив плакат і підійшов до нього з ручкою, щоб той розписався. Для мене Влад і друг, і приклад, і конкурент. Тому що я теж планую сісти в суддівське крісло "Танців з зірками".

Як почати танцювати, якщо не маєш потрібних параметрів? Макс Леонов порадив:

Взагалі не комплексуйте. Подивіться в дзеркало та скажіть, що любите себе. Це перший крок до стрункого та підтягнутого тіла. Після цього можна сміливо йти на танці, тому що таких охочих зараз дуже багато. Під час першого сезону "Танців з зірками", коли в конкурсі брала участь Руслана Писанка, я працював у Запоріжжі. Там ми набрали аж три чоловічі танцювальні групи по 30 осіб! Тож своїм прикладом Руслана показала не тільки жінкам, а й чоловікам, що треба танцювати не дивлячись ні на що!

А з ким із танцювальних партнерок Максу Леонову танцювалось найважче? Який гонорар танцівник отримує за один номер? Дізнаєтесь з відео:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю