UA RU

Небезпечні телефони: чому варто протирати поверхню смартфону декілька разів на день? (коментує мікробіолог)

Твій день

Чому варто дезінфікувати телефони?

На гаджети маски не одягнеш, але захищатися від мікробів, які на них збираються, потрібно На пристроях, якими ми користуємось кожен день, оселяються непомітні для ока мікроби та бактерії. У середньому на поверхні телефону перебуває понад 7 тисяч мікроорганізмів, тому на його поверхні зустрічаються майже всі ті самі мікроорганізми, які зустрічаються на брудних руках: починаючи від кишкової палички, закінчуючи стафілококом чи навіть респіраторними вірусами. Мікробіолог Олена Лівінська у "Твоєму дні" розповіла, які процедури варто робити, аби захистити себе від небезпеки мікроорганізмів на поверхні телефону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третя магнітна буря лютого: коли чекати та як її пережити

Дослідження британських вчених показало, що мобільний телефон майже в 7 разів брудніший, ніж сидіння унітазу. Мікробіолог розповіла:

Невидима безпека таки існує, але не варто панікувати: щоразу, коли ви повертаєтесь звідкись та миєте руки, варто також приділяти увагу і гігієні мобільного пристрою. От якраз для нього можна використовувати дезінфікуючи засоби, або хоча б протирати серветкою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тривожність: практичні рекомендації від МОЗ

Експерти рекомендують очищати смартфон мінімум раз на день, а ще після кожного відвідування громадських місць. Зробіть собі добру традицію проводити вашому телефону гігієнічні процедури й перед сном. Не варто забувати й про чохли, адже на силіконових та пластикових поверхнях концентрація бактерій більша на 7%, ніж на корпусі. Чисті гаджети — здорові ви!

На що треба звернути увагу, щоб виявити шахрая, який прикидається комунальником? Дивіться сюжет:

Твій день

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю