Скандал з українським блогером: чи справді блогер Волошин забрав подарунок у дитини – розказує сам блогер (ВІДЕО)

Твій день
Дивись відео
Блогер Волошин коментує скандал з мобільним: що відбувалося насправді
Pexels/Andrea Piacquadio

Мережу облетіло відео, в якому блогер Волошин дарує дівчинці мобільний, а потім забирає. Це викликало обурення у громадськості. Що з цього приводу каже сам блогер Волошин?

Поділитися:

В ефірі денного шоу «Твій день» популярний ТікТокер Олександр Волошин розповів особисто свою історію. Почав з того, що його сторінки в соцмережах заблоковані і він не може показати повний запис того, що відбувалося.

Ведуча Ірина Ванникова попросила розповісти всю історію, оскільки те, що переповідають та шириться мережею виглядає так: Волошин блогер оголосив про конкурс, дівчинка впізнала його та отримала обіцяний переможцю мобільний у подарунок, але після того, як блогер Волошин перестав знімати процес вручення, то він почав начебто забирати телефон.

Це виглядає так, але розказати, як було насправді я не можу – я готую повну відеоверсію того, що відбувалося на Ютуб-канал. Кожна людина зможе передивитися і сама зрозуміти кого підтримувати.

Блогер Олександр Волошин не захотів відверто та розлого коментувати скандал з мобільним, чим розчарував ведучих. Проте Влад Яма зазначив, що як блогер Волошин безумовно вміє тримати інтригу. Як ви гадаєте: це був маркетинговий хід чи просто крадіжка подарунку? Дивись, як коментують відео ведучі шоу "Твій день"

Твій день

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю