Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Телеканал «Квартал ТВ» запустив перший в своїй історії осінній сезон

Телеканал «Квартал ТВ» завершив тестовий період мовлення і успішно стартував з першим сезоном.

Телеканал «Квартал ТВ» завершив тестовий період мовлення і запустив перший в своїй історії осінній сезон. «Настройся на юмор и живи круглошуточно со скоростью смеха» - слоган каналу в новому сезоні.

Вісім годин унікального і неймовірно смішного ефіру на добу. Уже цього тижня глядачі сміються з програмами «Розсміши коміка» і «Вечірній Квартал», дивляться небанальні і позитивні новини з «Чисто News», і звичайно ж насолоджуються серіалами «Країна У» і «Девичья охота». І як же без анімаційної сатири «Казкова Русь».

За даними інтернет-провайдера «Ланет», в платному пакеті телеканал зайняв 16 місце обігнавши НТН. В безкоштовному пакеті «Квартал ТВ» одразу підійнявся на 4 місце.

Нагадаємо, канал «Квартал ТВ» - спільний проект студії «Квартал 95» та «1+1 Медіа». Вийшов в ефір 8 серпня 2016 року. Розважальний гумористичний канал, орієнтований на широку сімейну аудиторію, 24 години на добу, 7 днів в тиждень, без перерви на рекламу. Канал мовить на супутнику через АМОС 2.

Вечірній Квартал
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.