“Воля або смерть”: “1+1 Україна” покаже документальний фільм про воїнів, які боронять один з найважчих напрямків Східного фронту

Воля або смерть
Фільм Воля або смерть про українських воїнів вже цієї пʼятниці, 14 липня, о 21:40 на 1+1 Україна

Не пропустіть фільм "Воля або смерть" цієї пʼятниці, 14 липня, о 21:40 на “1+1 Україна”.

Поділитися:

Цієї пʼятниці, 14 липня, о 21:40 “1+1 Україна” покаже новий військовий документальний фільм “Воля або смерть” режисера ТСН Івана Сєкача, який наразі перебуває на службі у ЗСУ. Цей проєкт про воїнів 110 ОМБр, які боронять один з найважчих напрямків Східного фронту - Авдіївку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо радіаційна аварія застане вас на вулиці: поради МОЗ

У минулому вони - люди різних професій з різним життєвим досвідом. Та після 24 лютого все змінилось. Електрики, репортери, дизайнери, інженери, підприємці пішли захищати свою країну від російської навали. Саме з добровольців з різною підготовкою було сформована 110-та Окрема механізована бригада ім. генерал-хорунжого Марка Безручка. Зараз вони воїни, які стали на захист незалежності України. Новини неодноразово повідомляли про подвиги бійців 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, які відбивають масовані напади окупантів біля Авдіївки та наносять нищівні удари по ворогу. У фільмі “Воля або смерть” глядачі отримають можливість почути особисті історії тих, хто на фронті щоденно здійснює подвиги. Бійці 110-ї окремої механізованої бригади розкажуть про свій шлях, службу на одному з найважчих напрямків, розмови з рідними та найскладніші завдання.

“Воля або смерть” -  це проєкт, який нагадує нам про героїзм і самопожертву наших захисників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 популярних міфів про Чорнобильську трагедію

Не пропустіть новий військовий документальний фільм “Воля або смерть” 14 липня о 21:40 на телеканалі “1+1 Україна”.

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі