Яку м’ясну продукцію варто відправити на експертизу «Життя без обману» (голосування)

Олексій Душка перевірить, що насправді купують українці, коли обирають курятину, індичку, яловичину та свинину.

Поділитися:

Поради Олексія Душки: Як обрати якісні напівфабрикатиУ наступному випуску шоу «Життя без обману» ведучий програми Олексій Душка дізнається, що українські виробники додають до курятини, індички, яловичини та свинини перед тим, як відправити продукцію на полиці супермаркету.

Олексій Душка пропонує українцям самостійно визначити торгові марки, продукцію яких треба відправити на незалежну експертизу.

Після оголошення результатів ведучий «Життя без обману» відверто розповість, з чого вітчизняні виробники виготовляють м’ясну продукцію та на що варто звертати увагу, купуючи курятину, індичку, яловичину та свинину.

Нагадаємо, що раніше Олексій Душка відправив на експертизу молочні, шоколадніковбасні вироби та напівфабрикати.

Шокуючі результати приголомшили не лише ведучого 1+1, а й сотні українців. Проте Олексій Душка дав цінні поради, як відрізнити якісні продукти від «хімічної бомби».

Олексій Душка  переконаний, щоб залишатися здоровим треба не лише правильно харчуватися, а й вести активний спосіб життя. У своєму блозі ведучий 1+1 ділиться корисними порадами, як займатися спортом і скинути зайві кілограми.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю