«Це був великий тиск»: Марічка Падалко зізналася, що мама не приймала її чоловіка

Ведуча Марічка Падалко зізналася, що мама не приймала її чоловіка | Зіркове життя | 1+1

Чому найрідніша людина не зрозуміла вибір доньки?

Поділитися:

Ведуча ТСН Марічка Падалко та її чоловік, колишній народний депутат України Єгор Соболєв, разом 12 років. Вони виховують трьох спільних дітей та, здається, знають одне одного все життя. Проте мало хто здогадується, що їхні стосунки пройшли не одне випробування на міцність…

Фото: instagram/marichkapadalko

Познайомилися вони влітку 2004-го року, коли обоє були у шлюбах. Про стосунки навіть не думали, але «Помаранчева революція» перевернула їхні долі. Марічка та Єгор почали частіше бачитися, а коли ведуча дізналася, що вони народилися в один день – 26 лютого, відчула, що це не випадковість.

Спочатку ведуча відганяла нав’язливі думки про почуття. Переконувала себе, що виникли вони через емоційне піднесення від подій, які відбувалися, та врешті-решт зрозуміла, що не може без Єгора жити.

Марічка розповіла, що на дні народженні Лілії Подкопаєвої засумувала і зрозуміла, що далі так тривати не може:

В той момент я подумала, що не хочу так прожити своє життя – коли ззовні все класно, а всередині – ні.

Після численних роздумів закохані розлучилися зі своїми попередніми партнерами та нарешті були разом. Однак не всім сподобалося їхнє рішення…

Мама Марічки не могла прийняти її вибір:

Це був великий тиск на мене. Найбільше в той момент підтримала бабуся – мудра жінка, яка з висоти своїх років розуміла, що в житті найголовніше.

Та виявилося, потрібно було просто зачекати, адже наразі в Єгора Соболєва прекрасні стосунки із тещею. 

До слова, окрім романтичної історії Марічка та Єгор розповіли ЖВЛ про найскладніший період їхніх стосунків, відкрили секрет міцної родини й поділилися моторошною сімейною історією, яку вони ніколи не забудуть.

Більше про відому пару дивись у відео:

ЧИТАЙ ТАКОЖ: