Розмовляти з дітьми про секс: як зірки ведуть відверті розмови зі своїми дітьми

Життя відомих людей
09:30
Субота-неділя
Зірки розповіли ЖВЛ, коли почали розмовляти з дітьми про секс
Pexels/Artem Podrez

Як і в якому віці зірки починали відверто говорити зі своїми дітьми про секс? На що вони радять звернути увагу у сексуальному вихованні дітей? Розповідають у «ЖВЛ».

Поділитися:

Коли і як варто починати говорити з дітьми про секс? Своїм власним досвідом з цього питання у шоу «Життя відомих людей» поділилися зірки: Ірина Горова, Гарік Корогодський, Савелій Лібкін та Маша Єфросиніна. Усі вони вели з дітьми розмови про інтимну частину життя і не шкодують про це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двійнятам Олени Кравець виповнилося 5 років: зірка показала, як відсвяткували перший дитячий юбілей

Музична продюсерка Ірина Горова має 23-річну доньку Наталію та спільного з репером Потапом 12-літнього сина Андрія. Вона вільно спілкується з дітьми про секс та говорить:

Я зрозуміла, що краще бути для дітей друзями, ніж амбіційними батьками. Розмови про інтимне роблять нас з дітьми ближчими. Усе, що допустиме в інтимі, ми з донькою проговорювали.

Підлітку ж Андрію Ірина Горова не забороняє дивитися фільми для дорослих і вважає, що це краще, ніж ставити дітям постійні заборони. Адже коли немає відчуття забороненого, вже ця тема не така й цікава.

Ірина Горова дітиФото: Instagram/gorovaya_irina

Епатажний бізнесмен, тренер останнього сезону «Ліги сміху» Гарік Корогодський має 4-х дітей. Якось у програмі «Право на владу» він зізнався Наталії Мосейчук, що у 13 років відвів сина до повії, щоб він набирався досвіду.

Гарік Корогодський дітиФото: Instagram/garikkorogodski

Ресторатор Савелій Лібкін має 4-х доньок від 3-х різних жінок. Він розповідає:

Про секс з дітьми ми говоримо у подорожах, коли можна розслабитися, і є умови для спокійної розмови.

Савелій жартує, що найкраще йому вдаються саме діти, а не заклади харчування.

Савва Лібкін дітиФото: Instagram/savvalibkin

Телеведуча та громадська діячка, тренерка останнього сезону «Ліги сміху» Маша Єфросиніна має 2-х дітей: 17-річну Нану та 6-річного Сашка. Вона зізнається – з донькою говорити на інтимні теми складно через її закритий характер. Та Маша постійно ловить моменти, коли це можна ненав’язливо зробити – під час прогулянок, коли донька у гарному настрої.

Маша Єфросиніна дітиФото: Instagram/mashaefrosinina

Статевим вихованням сина Сашка Маша Єфросиніна почала займатися значно раніше. Вони вже вивчили будову чоловічих статевих органів (на рівні, доступному для дитини), ведуча вчить сина слідкувати за своєю гігієною. Маша Єфросиніна вважає:

Говорити з дитиною про секс треба починати з 3-річного віку.

А головне – встановити з дітьми стосунки, які ґрунтуються на довірі. 17-річна Нана вже рік навчається в Канаді, і батьки без остраху відпустили її до іншої країни. А Сашко цього року вже йде до 1-го класу, і Маша впевнена, що він знає все необхідне для свого віку, що стосується статевого виховання.

Маша Єфросиніна дітиФото: Instagram/mashaefrosinina

Дивіться про те, як зірки розмовляли з дітьми про секс, у випуску «ЖВЛ»:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю