Що допомогло Вірі Брежнєвій стати відомою?

Що допомогло Вірі Брежнєвій стати відомою?

Відома співачка, екс-учасниця найсексуальнішого гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва розповіла "Зірковій хроніці", як стала знаменитою.

Поділитися:

Відома співачка, екс-учасниця найсексуальнішого гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва розповіла "Зірковій хроніці", як стала знаменитою.

Виявляється, слава до провінційної дівчини Віри Галушко прийшла коли вона змінила своє прізвище.

Зірка згадує, як вперше потрапила на концерт улюбленого гурту "ВІА Гра", а вже за місяць пройшла кастинг, і стала однією з учасниць. Тоді продюсери Міладзе і Костюк сказали Вірі, що її рідне прізвище зовсім не сценічне. Псевдонім "Брежнєва" з'явився не випадково.

"Я прийшла, мене уже взяли в гурт, і кажуть: яке в тебе прізвище? Я кажу, прізвище в мене Галушко. Ну так, для шоу-бізнесу прізвище не дуже звучне. А з якого ти в нас міста? Я кажу з Дніпродзержинська. Що у нас там? – Брежнєв. Будеш Брежнєва. Ось так вирішилася доля мого псевдоніма", - згадує Віра.

З того часу популярність співачки стрімко пішла вгору. Час коли Віра була в "ВІА Грі" називають золотим для гурту, а після виходу з гурту співачка стала ще відомішою. Нині вона не лише улюблена співачка мільйонів, а й успішна акторка.

Нумерологи передбачають, що саме зміна прізвища стала причиною такої стрімкої популярності Віри в шоу-бізнесі. Адже імена, прізвища та псевдоніми здатні, на думку науковців, впливати на життя людей.

"Дуже часто імена змінюють в шоу-бізнесі. І вдала зміна імені дозволяє швидко, ефективно, і вдало людині продвинутися в шоу-бізнесі. Невдала – навпаки закриває навіть ті двері, які були відкритими", - каже нумеролог.

З цією думкою погоджується і сама Віра Брежнєва

"Я вважаю, що прізвище, в будь якому випадку, відбивається на людині, навіть якщо це псевдонім. І судячи по росту моєї кар'єри, він (псевдонім) відбивається добре".

Які ще таємниці популярності та яких помічників приховують наші зірки, дивіться в новому випуску "Зіркова хроніка" на 1+1.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю