Голос України звучить в Європі: Київ та Хелм з’єднає потяг Укрзалізниці брендований “Голосом країни”

Прем’єра європейського сезону музичного проєкту "Голос країни" відбудеться восени на “1+1 Україна”.

Незабаром стартують зйомки нового тринадцятого сезону головного музичного проєкту “Голос країни”. Європейський сезон, що вийде на телеканалі “1+1 Україна” вже цієї осені, покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу та талант по всьому світові. Новий сезон “Голосу країни” знімається у Варшаві за всебічної підтримки польських партнерів та на їхніх потужностях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «1+1 Україна» розпочинає зйомки європейського сезону «Голосу країни» у співпраці із Польщею

Вже два дні у Києві тривають зйомки промо-ролику проєкту, в якому взяли участь тренери 13 сезону. Вчора у самому центрі столиці кияни могли побачити тренерку-переможницю 11 сезону “Голосу країни” DOROFEEVA, яка в стильному образі та з брендованою валізкою вирушала до залізничного вокзалу. За ідеєю творців відео, тренери зустрічаються на вокзалі та сідають у новий червоний потяг Укрзалізниці, брендований “Голосом країни”, аби вирушити на знімальний майданчик у Варшаві.

Проєкт брендингу потягу реалізував телеканал “1+1 Україна”, «Голос країни» у співпраці з АТ «Укрзалізниця», Port of Culture та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Цікаво, що він вже днями вирушить у перший рейс Київ-Хелм, а розпочинати свою подорож пасажири будуть під саундтрек європейського сезону проєкту, який лунатиме на пероні вокзалу.

“Цього року ми розширюємо межі проєкту і створюємо нові цікаві колаборації. Потяг до “Голосу країни” - одна із них. Під час наших марафонів “Save Ukraine” я познайомився з Катею Тейлор, і тоді ми захотіли створити щось особливе в рамках “Голосу країни”. Я вважаю, що українське мистецтво і сучасні художники повинні бути причетні до створення контенту. Цей потяг символізує єднання між Україною та Польщею, це наша подяка країні, яка простягнула руку допомоги та завжди і всебічно підтримує на шляху боротьби із російською агресією”, - каже продюсер проєкту Володимир Завадюк.

Вагон прикрашають малюнки перелітних птахів, що символізують українців, які були вимушені залишити свої домівки через повномасштабний напад росії на Україну. А музичні інструменти та звукові хвилі у жовто-блакитних кольорах символічно поєднують Україну із родиною європейських держав. Ілюстрацію до вагону створив відомий художник Олександр Грехов за сприяння Каті Тейлор - кураторки інституції культурного розвитку Port of Culture.

“Ми створили потяг «Голоси України» - художній проект, автором якого став Олександр Грехов, що об'єднує українців і поляків не тільки у волонтерському русі і соціальній допомозі, а у творчості і підтримці талантів. Потяг «Голоси України» – це візуальний сторітелінг про культуру і мистецтво, про музику, як порятунок для душі, про талановиту націю українців і натхнення для тисяч людей, які отримують моральну підтримку завдяки творчості”, - каже Катя Тейлор.

До того ж, вагон прикрашає головний слоган сезону: «Голос України звучить в Європі» українською та польською мовами, адже Польща – країна, у партнерстві з якою створюється сезон, та головний друг України, готовий підставити плече у потрібний момент. З першого дня повномасштабного вторгнення Польща надає всебічну підтримку українському народові. Цей сезон «Голосу країни» об'єднає українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику у Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: DOROFEEVA дала пораду учасникам нового сезону "Голосу країни" (ексклюзив)

Більше новин про брендований потяг читайте на сайті 1+1 за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що вперше в історії «Голос країни» розширює свої межі: телеканал «1+1 Україна» та один із найпопулярніших польських мовників працюють над створенням 13 сезону головного українського музичного проєкту.

До того ж, цього року у “Голоса країни” вперше з’явиться саундтрек, який зазвучить голосами тренерів нового сезону. Продюсером треку став сонграйтер, співзасновник лейблу ENKO та тренер-дебютант Іван Клименко.

«Голос країни» у соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/goloskrainy
Instagram: https://www.instagram.com/golos krainy_official/
YouTube: https://www.youtube.com/c/goloskrainy

Більше новин