Як позбутися целюліту: ТОП-5 народних засобів

Ефективні методи боротьби з нерівностями шкіри.

Целюліт – це проблема, від якої не застрахована жодна жінка. Ці нерівні пухирці на сідницях можуть стати причиною поганого настрою багатьох панянок. Окрім того, що шкіра з целюлітом має непривабливий вигляд, ця проблема ще й небезпечна для здоров'я. Вона призводить до закупорювання жирових тканин, порушуючи циркуляцію крові. 

Ми зібрали 5 найпопулярніших методів боротьби із целюлітом.

Кавова гуща проти целюліту

Заваріть натуральну каву, після цього зберіть кавову гущу та втирайте в проблемні місця, особливо на ногах і сідницях. Для кращої ефективності, гуща повинна бути теплою. Потім загорніть ноги в поліетилен і зачекайте так 30 хвилин. Після кавового обгортання шкіра стане  шовковистою на дотик, а целюліт почне зникати вже після першої процедури.

Фото: freepik.com

Яблучний оцет проти целюліту

Кислота яблучного оцту тонізує проблемну шкіру і є дуже ефективною у боротьбі з целюлітом. Змішайте в рівних пропорціях яблучний оцет і воду. Додайте декілька крапель м'ятного ефірної олії. Отриману суміш рівномірно втирайте в проблемну ділянку шкіри а зверху накладіть поліетиленову плівку. Вдягніть теплий одяг та зробіть кілька фізичних вправ. Це розігріє ваше тіло та покращить ефективніть процедури. Після цього змийте оцет теплою водою і змастіть шкіру зволожуючим кремом.

Фото: freepik.com

Шоколад проти целюліту

Шоколад  - це чудовий продукт не лише у боротьбі із целюлітом, але й з поганим настроєм. Розтопіть плитку чорного шоколаду, та змастіть ним стегна та сідниці. Загорніть плівкою і залиште на 1 годину. Потім змийте з себе шоколад, а шкіру змастіть кремом. Такий метод боротьби із целюлітом має деякі протипоказання. Процедуру не рекомендують робити вагітним, гіпертонікам, а також людям із захворюваннями нирок і печінки.

Фото: pixabay.com

Мед проти целюліту

Медові обгортання – це один з найпопулярніших способів швидко позбутися целюліту. Мед нагрійте до рідкого стану. Потім акуратно змастіть ним найпроблемніші ділянки і обгорніть плівкою. Тепер можна відпочити впродовж 30-40 хвилин. Після цього змивайте мед під теплим душем.

Фото: freepik.com

Глиняні обгортання проти целюліту

Глину проти целюліту можна придбати в аптеці. Для обгортання вам знадобиться 400 г глини. Розведіть її мінеральною водою. Повинна вийти густа кремоподібна суміш. Накладіть глиняну маску на проблемні ділянки тіла. Потім обгорніть їх поліетиленом і полежіть півгодини під ковдрою. Після цього змийте глину теплою водою. Після глиняного обгортання шкіра стає ніжною та шовковистою, а пори помітно звужуються.

Фото: freepik.com

Не забувайте, що будь-який спосіб боротьби з целюлітом працюватиме набагато краще, якщо ви будете регулярно займатися спортом і дотримуватися правил здорового харчування.

Більше новин