Недитячі мрії в окупації: Наталя Островська, Людмила Барбір та інші ведучі 1+1 здійснили мрію 15-річної Насті, котра пережила окупацію Бучі

Дівчинку запросили на екскурсію телеканалом 1+1.

Підопічна благодійного проєкту 1+1 media «Здійсни Мрію» побувала за лаштунками виробництва новин й познайомилась з ведучими та журналістами, котрі через екран давали сил і віру триматися під час окупації її рідного містечка. 15-річна Настя Глущенко з міста Буча, Київської області, до повномасштабного вторгнення жила підлітковим життям — друзі, навчання, хобі, але з 24 лютого її життя змінилось.

Мальовниче містечко Буча з початку березня 2022 року опинилось під окупацією російських військ. Родина мрійниці була відрізана від зовнішнього світу — жили у підвалі, без світла, і прямо під штабом російських окупантів… Доки ще був зв'язок, не падати духом Насті допомагали новини. Так і народилася її мрія — побачити, як новини випускають в ефір, і провести день з тими, хто через екран давав віри триматися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Костянтин Грубич, Тімур Мірошниченко, Соломія Вітвіцька, Дмитро Комаров: як ведучі 1+1 працюють на інформаційному фронті та займаються благодійністю (відео)

Благодійний проєкт «Здійсни мрію» познайомився з Настею під час Уроку Мрій у «Школі Супергероїв» у Охматдиті, де дівчина чекала на операцію. Разом з ведучою Єдиного марафону і «Нічна варта» Наталею Островською Настя намалювала свою мрію. Наталю, яка вперше була на уроці мрій, дуже розчулила ця історія. Ведуча запросила дівчинку на екскурсію телеканалом 1+1.

«До 20 березня Настя з батьками й братиком була в окупації. Вона розповіла мені про те, що до них в підвал приходили росіяни... Складно уявити що Настя переживала морально. Я сподіваюсь, що знайомство з місцем, де створюються новини та з тими, хто їх створює, надихне Настю на думки про майбутнє, підтримає у мріях та їх досягненні», — каже Наталя Островська, ведуча ТСН.

Зустріч відбулась! Наталя Островська показала дівчині серце новин — редакцію ТСН і подарувала Насті корисний гаджет — планшет для навчання, творчості та відстеження новин. Також побували у монтажній і у студії ТСН, де новинний блок вела Соломія Вітвіцька. Вона показала Насті як працює команда новин під час прямого ефіру. Не оминули й студію «Сніданок з 1+1». Ведучі Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Костянтин Грубич привітали мрійницю прямо в ефірі!

Нині Настя добре себе почуває і відновилася після операції на куприку. Каже, що психологічно пережила те, що було в окупації та мріє про майбутню професію! Дівчина мріє стати косметологом і навчається у коледжі.

«Від цієї війни постраждало багато дітей. Їм потрібна наша підтримка. А ще віра у мрію. Я бажаю всім нам вірити у свої мрії та не забувати будувати плани на майбутнє. Попри війну. Попри те, що відбувається у нашій країні. Все це закінчиться обов'язково, а наші мрії здійсняться», — ділиться Чарівниця Наталя Островська.

Благодійний рух «Здійсни мрію» продовжує підтримувати мрійників, зміцнювати віру дітей в добрих людей і в майбутнє. Підтримати можна на dobro.ua.

Loading...

Більше новин