Що чекає Україну: великі зміни та коли закінчиться війна (прогнози астрологів)

Відомі астрологи дали свій прогноз на майбутнє України.

Відома астрологиня Анжела Перл, яка є одією з найпопулярніших астрологів в YouTube і має 1,5 млн підписників дала свій астропрогноз щодо ситуації в Укаїні. Анжела живе в Австралії, а родом вона з України. На початок війни її сестра і мама були в Києві. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світові зірки продовжують підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії

Астропрогноз від астролога для України

За прогнозами астрологині, війна може тривати близько трьох місяців:

"Точка неповернення буде 30 квітня і місяць після, тому війна може тривати 3 місяці. Затемнення 30 квітня змінить всю країну назавжди, єднання буде таке, що жодна країна світу такого не бачила", — зазначила астрологиня.

Свій астропрогноз вона зробила і щодо подальшої долі України:

"Щоб відбудувати Україну знадобиться 3,5 років, але це буде нова і дуже сильна держава.

 • Україна знаходиться в знаку Тільця в Урані, а Уран — це країна незалежності. Тому Україна завжди буде вільною і незалежною державою, це її суть, її ДНК.
 • спад напруги почнеться після 12 березня
 • російські війска відступлять 
 • Затемнення 30 квітня змінить всю країну, єднання буде таке, що жодна країна світу такого не бачила 
 • На відбудування країни знадобиться 3,5 років, але це буде нова дуже сильна держава
 • Ядерного вибуху не буде 
 • Зміна влади в рф відбудеться лише в січні 2024 року

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо на атомній вибух: коли і скільки йоду треба прийняти, щоб зберегти щитовидку від ураження (поради лікаря Комаровського)

Повний астрологічний прогноз від Анжели Перл можна подивитись на відео:

"У цьому відео я спробувала подивитися на ситуацію війни в Україні з погляду астрології та карт таро та відповісти на запитання, які ви мені надсилаєте. Ця війна потрясла весь світ і я дуже вірю, що цей кошмар незабаром закінчиться. Усім нам миру".

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павло Дуров пояснив, чи є Telegram безпечним для українських користувачів та розповів про маму-українку: "Вона одна з найрозумніших і наймудріших людей, яких я знаю"

Ще одна відома астрологиня, яка є спеціалістом у ведичній астрології і авторкою одного з найвідоміших сторінок у мережі Instagram Moon Calendar Сара Сарасваті також дала свій прогноз щодо ситуації в Україні та світі. Відповідні дописи вона зробила на своїх сторінках у мережі Instagram та на своєму каналі у Telegram.

"У гороскопі України Місяць у Козерозі, а отже, у країни нині триває період Саде Саті. Сатурн тиснутиме до січня 2023 року. Відповідно, увесь 2022 рік несприятливий для України. З 7 лютого 2022 року до жовтня 2024 року в України йде планетний період Юпітер/Венера. Ретро Венера спалена та відповідає за війну, суди та конфлікти. Ретроградність порушує питання минулого. Конфлікт поступово згасатиме із завершенням періоду Венери, наприкінці 2024 року".

Астрологиня розповіла, коли чекати найгостріші періоди та коли конфлікт піде на спад:

"Сатурн тікатиме від Марса, але Марс наздожене Сатурн з 2 по 7 квітня, де буде найнебезпечніший період: стосується травм та конфліктів. Марс залишить знак Козерога 8 квітня 2022 року і перейде на знак Водолія, що допоможе розвантажити конфлікт і загальне загострення. У березні 2022 року тіньові вузли змінять свої знаки.. Зміна тіньових вузлів Раху/Кету може принести зміни у парламенті України. Можуть бути зміни у земельному кодексі чи володінні землею".

Експерт програми "Сніданок. Вихідний", ведичний астролог Ігор Нехаєв на своєму власному каналі на YouTube також дав свій прогноз стосовно ситуації в Україні та поради, як найкраще цей період прожити. 

Україна зараз переживає непростий час. З початку року і до середини квітня 2022 року буде досить складно:

 • час великих змін, які матимуть серйозний вплив на майбутнє;
 • фінансові складності, обмеження, у тому числі обмеження пересування;
 • напруга у всьому світі зростатиме, через що можливі серйозні конфлікти та військові операції.

Тому всім варто культивувати внутрішній спокій, займатися духовними практиками – це допоможе подолати будь-які складнощі та зберегти бадьорість духу. Також, на даний момент на небосхилі відбувається Кала-Сарпа-йога (йога змії) – йога бідності, перешкод, обмежень та розбіжностей.

Дивіться детальний астропрогноз від Ігоря Нехаєва на відео:

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Висока температура тіла чи тиск: що робити, якщо до медичної допомоги не дістатися (рекомендації МОЗ)

26 лютого планета Марс з'єдналася із Сатурном у знаку Козеріг та пробудуть разом до 7 квітня 2022 року.

 • очікується сильна напруга, конфліктні ситуації, розбіжності та протистояння;
 • войовничий настрій, дратівливість, тривожність та прояв гніву;
 • зростання енергії, сили волі та концентрація, імпульс у досягненні мети.

Найбільший пік військової напруги мав тривати до 6 березня, а нестабільна конфліктна ситуація – аж до середини квітня 2022 року.

Дивіться астропрогноз Ігоря Нехаєва на 2022 рік: 

Loading...

Більше новин