В рамках тижня колядок Полякова разом з підопічними благодійного проєкту “Дитинство без війни” розчулили Єфросиніну і Tayanna до сліз

А також співала з DZIODZIO та Юлією Саніною.

В рамках тижня колядок, який Оля Полякова оголосила 7 січня, разом з підопічними благодійного проєкту “Дитинство без війни” співачка в прямому ефірі Instagram знову завітала в гості  до своїх зіркових друзів. Цього разу вони  щедрували та засівали у Маші Єфросиніної, Tayanna, Даріо Срна, Дзідзьо та Юлії Саніної. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оля Полякова презентувала новорічний хіт «Чарівні Очі»

Першою до ефіру долучилася Маша Єфросиніна. Телеведуча ледве стримувала сльози. Вона зізналася,  що через постійну небезпеку часом здають нерви. Та коли побачила і почула дітлахів - розчулилась. Маша розповіла, що не вміє щедрувати. Тож діти пообіцяли її навчити. Натомість Оля Полякова зізналася, що під час новорічно-різдвяних свят любила їздити до бабусі в село в Київську область. Адже щоразу після колядок і щедрівок поверталася додому з величезною торбою цукерок. 

Засіяли діти разом із зірковою амбасадоркою і в директора з футболу "Шахтаря" Даріо Срна. Спортсмен розповів, що в Хорватії, звідки він родом, також є традиція щедрувати. 

А от хто дійсно знається на українських традиціях, то це DZIDZIO. Він розповів, як святкують на Львівщині і повінчував усіх так, як колись вчив його тато. Пам’ятає з дитинства колядки і ТAYANNA. Вона заспівала рідкісну щедрівку “Йосип старенький”, якої навчила її бабуся, чим розчулила Олю до сліз.

Зустрічала засівальників також Юлія Саніна. У жовтні минулого року український рок-гурт THE HARDKISS провів два благодійні концерти в Туреччині на підтримку проєкту “Дитинство без війни”. Між виступами фронтвумен гурту побувала в одному з готелів, де на постійній основі мешкають підопічні проєкту і зустріч з малечею її надовго вразила. Після колядок зізналась, що теж мріяла щедрувати, але такої можливості не було. А ще домовилася про кулінарний майстер-клас від Олі Полякової з приготування куті у прямому ефірі.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оля Полякова завершила свою участь у «Танцях з зірками» та анонсувала дует із грузинським співаком 

Нагадаємо, що зібрані кошти благодійного фонду  “Дитинство без війни” витратять на лікування зубів та повний чек-ап здоров’я 652 дітей, які знаходяться за кордоном вже близько 10 місяців. 

Більше новин