В Україні запустили проект кризової допомоги UNICEF для дітей з інвалідністю: які види допомоги та в яких регіонах доступні

МОН, Мінсоцполітики та МОЗ спільно з ЮНІСЕФ запустили проєкт кризової допомоги

Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Львівський центр реабілітації «Джерело» започаткували проєкт екстреного реагування на потреби дітей із труднощами розвитку або з інвалідністю. Зокрема йдеться про внутрішньо переміщених дітей та дітей, стан яких погіршився внаслідок воєнних дій на території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші від ЮНІСЕФ для українців: як змінилася програма (більше людей можуть подати заявку та отримати кошти)

У межах проєкту сім’ї зможуть:

  • отримати фаховий супровід дитини,
  • необхідну консультацію,
  • нформацію про доступні у громаді послуги та ресурси,
  • консультації профільних спеціалістів,
  • допомогу з обладнанням згідно з потребами дитини, які визначать фахівці.

За необхідності мобільні команди спеціалістів виїжджатимуть у віддалені райони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли прийде грошова допомога від міжнародних організацій через платформу «єДопомога»: як перевірити статус заявки (інструкція)

Проєкт реалізується у 7 областях України, в яких можливо надавати послуги та де зосереджена велика кількість переміщених сімей: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській і Чернівецькій.

Крім того, проєкт об’єднує зусилля різних спеціалістів та фахівців, аби дитина отримала необхідну саме їй комплексну допомогу.

Дивіться сюжет про модульні містечка для переселенців:

Loading...

Більше новин