Гроші від ЮНІСЕФ для українців: як змінилася програма (більше людей можуть подати заявку та отримати кошти)

Гроші від ЮНІСЕФ для українців: програма знову працює, критерії отримання фінансової допомоги змінені (як подати заявку та отримати кошти)
Pexels/markus_spiske

Фінансова допомога українцям від ЮНІСЕФ: програму відновлено і розширено(як подати заявку).

Поділитися:

Відсьогодні, з 15 червня, ЮНІСЕФ продовжив роботу спільної з Міністерством соціальної політики багатоцільової програми грошової допомоги "Спільно" для незахищених родин із дітьми, які через війну з росією потребують фінансової підтримки. 6 червня, через велику кількість заявок, програму було призупинено. Сьогодні ж заявки можна починати подавати знову, до того ж,  ЮНІСЕФ розширив критерії отримання грошової допомоги. Тож хто і як зможе отримати кошти від ЮНІСЕФ?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 2500 грн від Червоного Хреста: хто отримає та коли будуть виплати (перелік категорій)

Хто може отримати фінансову допомогу від ЮНІСЕФ (програму розширено)

Отже, з 15 червня отримати грошову допомогу за програмою «Спільно» можуть сім'ї, які:

Мають троє і більше дітей до 18 років (раніше була умова "з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подачі заявки", наразі цю умову усунуто).

Мають принаймні одну дитину з інвалідністю віком до 18 років (раніше була умова "двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю").

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли прийде грошова допомога від міжнародних організацій через платформу «єДопомога»: як перевірити статус заявки (інструкція)

Допомога надається сім’ям незалежно від статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації з 24 лютого 2022 року.

Як подати заявку на допомогу від ЮНІСЕФ

Заявку на отримання допомоги можуть подати батьки або офіційні опікуни дітей за посиланням. Всі заявки буде розглянуто фахівцями ЮНІСЕФ та його партнерами щодо відповідності критеріям програми "Спільно". На основі цих даних буде ухвалене рішення щодо надання допомоги. 

Повідомляється, що заявки проходять такі етапи перевірки:

►Технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо ви проходите технічний відбір, ви отримаєте SMS із підтвердженням. Важливо: перше SMS – це підтвердження того, що заявка пройшла технічний відбір, а не того, що допомогу буде надано.

►Згодом відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми, вам буде нарахована допомога. Після грошового переказу вам надійде SMS для підтвердження отримання платежу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародна грошова допомога для ВПО: які програми доступні для українців

Якщо ви зареєстрували дві та більше заявок у будь-який період, час на технічну перевірку та перевірку на відповідність критеріям програми збільшується. Це спричиняє затримку виплат для родин, які відповідають критеріям програми. Тож у ЮНІСЕФ просять не дублювати свої заявки.

Розмір допомоги від ЮНІСЕФ

Сума грошової допомоги за програмою "Спільно" на місяць складає 2200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше, як на п’ять осіб. Родина отримає одноразову виплату за 3 місяці на вказаний банківський рахунок чи дебетову картку протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.

Детальніше про програму "Спільно" можна прочитати за посиланням або всі деталі дізнатися за номером гарячої лінії 0 800 600 017  (з 8:00 до 22:00).

Дивіться, як архітектор Олег Волосовський у "Сніданку з 1+1" розповів про проєкт тимчасового житла для переселенців:

Новини по темі