Валентина Хамайко з чоловіком розповіли, як подолали кризу у стосунках

Пара дала відверте інтерв’ю.

Ведуча шоу Сніданок. Вихідний Валентина Хамайко та її чоловік Андрій Оністрат виховують трьох дітей: Соломію (дев’ять років), Михайла (шість років) і Мирославу (чотири роки). Наразі пара чекає на четверту дитину. В інтерв’ю виданню Промам Валентина та Андрій розповіли, через що їм довелося пройти та як вони навчилися розуміти й підтримувати один одного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Хамайко вразила відеороликом про свою участь у Танцях з зірками

Зокрема, чоловік Валентини розповів, як допомагає їй під час четвертої вагітності.

«Андрій: Розумію, що вагітність – це додаткове навантаження. І намагаюся взяти на себе якомога більше. Бо у нас немає водіїв, нянь, якогось стороннього персоналу, який міг би виконувати певну роботу. Розумію Валіну самовідданість. І, абсолютно логічно, вона мене штовхає на зустрічний процес. Це надзвичайно важливо. Ти не можеш постійно споживати, маєш і віддавати. Із розумінням, що зробив усе можливе.

Валентина: Коли жінка вагітна, вона дуже чутлива. Іноді мені здається, що вона – як мала дитина… І їй надзвичайно важливо у ці моменти казати: «Ти моя розумниця» і цілувати. Якщо ти не відчуваєш себе одинокою у своїй вагітності, якщо тебе обіймуть і скажуть, що все прекрасно, – це вирішує мільйон питань».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Хамайко показала, як стоїть на голові та танцює з чималим животиком

Також пара розповіла про складний період у своїх стосунках.

«Валентина: Можливо, у нас тоді був кризовий період. У чоловіка починалися проблеми з банком, він був дуже зосереджений саме на роботі. І я не відчувала підтримки.

Наприклад, пам’ятаю момент, коли поверталася від сестри. Було дуже погано – здавалося, що у літаку втрачу свідомість. І що взагалі потрібно в лікарню: перед цим декілька днів була температура 40 градусів, і я не розуміла, що відбувається. Очікувала, що Андрій мене зустріне. А він – перший раз у житті – каже: «Слухай, у мене тренування. Тебе хтось інший зустріне». І я – теж вперше у житті – сказала «ні». Всередині було дуже боляче, бо розуміла: я – вагітна, мені дуже погано, а Андрієві важливіше його тренування. Зараз розумію, що Андрій був зайнятий емоційно, але трохи іншими питаннями. Ну, так тоді склалося.

Ці кризи має пережити кожна сім’я. І якщо переживає, то стосунки стають ще міцнішими. Бо чоловік і жінка починають краще розуміти одне одного. Тоді не вистачало цього. Але після того у нас було стільки ніжних, довгих, важких розмов, що про це я зараз можу розповідати без сліз. Хоча в такі моменти руйнуються сім’ї. У нас було багато розмов, коли ми вдвох ревіли один перед одним. І ставали ближчими.

Андрій: Я не ревів.

Валентина: Гаразд, не розповідатиму. Чоловікові не варто соромитися своїх емоцій наодинці з жінкою. І не треба соромитись у цьому зізнатися. Бо так люди стають ближчими один до одного. Тоді цього не відчувалося».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як встигати усе: Поради вагітної Валентини Хамайко

Наразі Валентина й Андрій користуються кожною нагодою, щоб провести час разом.

«Андрій: Якщо взяти в цілому добу, то разом проводимо 65–70%. Сон теж не можна викреслювати зі спільного часу.

Можу під’їхати вранці, після Валіного ефіру, і ми снідаємо разом. В суботу, неділю. Це такі речі, які об’єднують.

Ми досить часто зідзвонюємося, кажу: «В тебе є хвилинка на каву?» – «Є». Можемо зустрітись. Посеред дня, не плануючи, пообідати разом.

Снідаємо і вечеряємо завжди разом. Якщо казати про сніданок, то готує його, здебільшого, Валя. Інколи я втручаюсь. Може бути, що Валя почала, а я закінчив.

На вечерю можу робити якісь допоміжні речі. Салати різати, ще щось. Але генеральне готування на Валі.

Валентина: Увечері і діти долучаються. Це не проблема. Вони накривають на стіл, ми щось прибрали, вони щось своє доробили. Не може готувати хтось один, а інші сидіти та стукати ложками в очікуванні. Я постійно намагаюсь, щоб вони були в процесі. І тато не має сидіти, підперши голову: «Ну що ви там, скоро? Чому ви мене не гукаєте?».

 

Більше новин