У шоу «Сніданок з 1+1» лікар-невропатолог Володимир Мельник розповів, чим відрізняється вплив на людину погоди та магнітних бур. Також лікар дав поради, що робити, щоб уникнути небезпечних наслідків для здоров’я.
Отже, за словами Володимира Мельника, близько 30% людей страдають від метеозалежності, а саме від впливу погодних умов на діяльність свого організму. Це коли через, наприклад, опади болять суглоби, голова, підвищується або знижується артеріальний тиск. Подібним чином на наш організм діють і магнітні бурі. Але різниця в тому, наголошує лікар, що ми їх не бачимо у себе за вікном, а отже не можемо напряму поєднати зі своїм самопочуттям, як, наприклад, зміни погоди.
Володимир Мельник розповідає:
«У 2019 році у Гарвардському університеті (США) було проведене велике дослідження, яке показало, що магнітні бурі пов’язані зі смертністю від серцево-судинних патологій (інфаркту, інсульту)».
Отже, людям, які мають серцево-судинні та інші серйозні хронічні хвороби треба бути особливо обережними у періоди сонячних спалахів та слідкувати за календарями магнітних бур, щоб завчасно підготувати до них організм. Дивіться відео, чому болить голова та які симптоми вказують, що час йти до лікаря:
Loading...
Лікар Володимир Мельник акцентує увагу:
«При магнітних бурях, як правило виникає, загострення хронічних проблем. Тобто, якщо людина має проблеми з тиском, у неї буде підвищений тиск. Якщо із суглобами – будуть боліти суглоби і тому подібне».
Невропатолог зазначає, що якщо людина знає, що у неї є хронічні хвороби, їй варто слідкувати за прогнозами магнітних бур. А далі, якщо є проблеми з тиском, поміряти тиск, якщо є цукровий діабет, зайвий раз перевірити рівень цукру в крові тощо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пережити магнітні бурі: застереження і поради від кандидатки медичних наук
Лікар радить:
Дивіться, як кардіолог Анна Солощенко розповідає про вплив магнітних бур на людей та що робити, щоб почуватися у такі дні добре:
Loading...
ФОТО: Pexels/Andrae Piacquadio