Чим небезпечний екранний час: стали відомі результати дослідження, яке тривало 30 років

Дослідження показало, як час, який люди проводять перед екранами, вливає на серце

Час, який люди проводять перед екранами, збільшує ризик серцевого нападу. Як розповіли у Сніданку з 1+1, до такого висновку дійшли науковці Каліфорнійського університету. Вчені 30 років вивчали дані про стан здоров'я більше ніж 4 000 людей і порівнювали їх зі щоденною кількістю годин, витрачених на перегляд екранів різних гаджетів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нове дослідження показало, наскільки небезпечно вживати алкоголь та енергетики

Вони з'ясували, що кожна додаткова година перед екраном збільшувала ризики розвитку серцевих захворювань на 26% у молоді та на 32% у людей середнього віку, тому що витісняла сон і фізичну активність. Крім того, подібний сидячий вид дозвілля підвищував ймовірність серцевих нападів та інсультів від 16% до 58%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не просто серіал, а ціла наука: американські вчені розповіли, як серіал Гра престолів допомагає досліджувати мозок

Також дослідження показало, що навіть після коригування фізичної активності зв'язок між наслідками перегляду гаджетів і хворобами не зник. Вчені радять не перетворювати сидячу поведінку перед екранами на спосіб життя!

Більше актуальних та цікавих новин дивіться у Сніданку з 1+1, що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі 1+1 Україна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як заборона на аборти впливає на психічне здоров'я жінок: результати дослідження

 

Більше новин