Джамала і TAYANNA розповіли Катерині Осадчій, чому заспівали дуетом, хто автор пісні та як їм працювалося разом

Співачки Джамала і TAYANNA записали спільну пісню, яку презентували на «Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою. Літня серія».

Співачки Джамала і TAYANNA заспівали дуетом на «Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою. Літня серія». Зйомки грандіозного концерту відбулися 22 липня. Його телевізійну версію покажуть в ефірі телеканалу 1+1 вже наприкінці серпня, напередодні Дня незалежності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістка GO_A про гастролі Європою, залицяльників та дорогі парфуми: «Після Євробачення наші гонорари збільшилися на 300 відсотків»

В інтерв’ю Каті Осадчій співачки розповіли, як народилася ідея спільної роботи, та як їм працювалося разом. Автор пісні – TAYANNA. Вона зізналася:

В мене була пісня, яку я написала ще рік тому. Я довго думала, з ким її заспівати, тому що вона, в принципі, не сольна. Потім наважилася зателефонувати Джамалі. Ми зустрілися, я показала пісню, і вона, на моє диво, одразу погодилася співати в дуеті. Ця пісня розкриває нас обох: у кожному куплеті ми показуємо свій стиль виконання.

Джамала розповідає, що пісня їй сподобалася з першої ж ноти. І співачка зрозуміла, що в цій роботі їй є що сказати своїм голосом.

ФОТО: Instagram/svitsketv

Джамала додає:

Мене зачепив сенс пісні. І взагалі мені подобаються роботи TAYANNA, я люблю співачок, які співають. TAYANNA – одна з них.

У TAYANNA це перший дует в кар’єрі, в той час, як Джамала вже не раз була в колобораціях з іншими артистами. Співачки в цілому задоволені роботою: говорять, що працювалося їм разом легко, а в результаті вийшла пісня, яка запалить і подарує хороший настрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможниця Євробачення Джамала розповіла, як схудла на 12 кг та з яким партнером хотіла б вийти на паркет шоу «Танці з зірками»

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Джамала стане учасницею нового сезону шоу «Танці з зірками». У цьому проєкті раніше брала участь і TAYANNA, проте невдало: вона вийшла зі змагань в першому ж ефірі. Про це співачці нагадала Катерина Осадча. Проте TAYANNA говорить: такий результат пов’язаний з тим, що у неї було зламане ребро. А Джамалі вона бажає удачі та сил у «Танцях з зірками».

Більше новин