Ігор Ласточкін запросив на паркет Танців з зірками Славу з Неангелів

Шоу Танці з зірками буде яскравим!

У самому розпалі #танціззіркамиchallenge, естафета учасників нового сезону легендарних оновлених Танців з зірками на 1+1, в рамках якого зірки передають танцювальний виклик один одному із запрошенням взяти участь у проекті. Уже прийняли виклик вийти на знаменитий паркет Танців з зірками грузинський красень Іраклі Макацарія, телеведуча , всесвітньо відомий боксер Денис Берінчик і майстер спорту зі спортивної аеробіки і тренер Аніта Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися жиру за два тижні: Поради Аніти Луценко

Сьогодні свою відповідь на виклик від Аніти Луценко дав гуморист і тренер Ліги сміху Ігор Ласточкін. У кумедному відео, яке він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі, Ігор проводить урок у танцювальному залі, підтверджує свою участь в проекті і навіть намагається виконати батман. Гуморист передав #танціззіркамиchallenge із запрошенням вийти на паркет проекту співачці і солістці гурту НЕАНГЕЛИ Славі Камінській.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Ласточкін: Невідомі факти з життя нового учасника Танців з зірками

Дотепер усі зірки приймали виклик #танціззіркамиchallenge, але чи погодиться Слава Камінська випробувати свої танцювальні здібності на паркеті, вся країна дізнається незабаром. З ким із професійних танцівників вийде на паркет Ігор Ласточкин, глядачі телеканалу 1+1 побачать у новому сезоні Танців з зірками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільші досягнення нового учасника Танців з зірками Дениса Берінчика

Нагадаємо, в новому сезоні збільшиться кількість прямих ефірів та зірок-учасників у порівнянні з минулим роком. Вже цієї осені глядачі зможуть голосувати за 14 зіркових учасників та насолоджуватись їхніми запальними танцями на паркеті.

За правилами проекту, професійні танцюристи складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі, до складу якого увійшли улюбленці публіки: тренер Голосу. Діти MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар, а також хореограф Влад Яма. Ведучим сезону стане Юрій Горбунов, а ось імена інших зіркових учасників та танцівників поки тримаються в суворій таємниці.

Крім того, продюсери заінтригували глядачів можливою участю в проекті зірки американської версії шоу.

Новий сезон легендарного оновленого проекту Танці з зірками глядачі телеканалу 1+1 зможуть побачити вже цієї осені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іраклі Макацарія розповів, на що готовий заради перемоги у Танцях з зірками

 

Більше новин