Розлука у 5 місяців: Лідія Таран приїхала до Києва і показала зворушливе фото з мамою

Лідія Таран розповіла навіщо приїхала до Києва і розчулила мережу фото з зірковою подругою Марічкою Падалко

У перші дні повномасштабного вторгнення телеведуча Лідія Таран залишалась в Києві — тримала інформаційну оборону в ефірі марафону «Єдині новини». Проте через кілька днів, з міркувань безпеки, вирішила виїхати в безпечне місце зі своєю донькою Василиною. Кілька днів були на заході України, але вирішили їхати далі, до Франції — на запрошення друзів, і, щоб звільнити місце для тих українців, кому немає куди їхати. 

Уже двічі в житловий комплекс Лідії Таран влучали російські ракети. На жаль, не без жертв. Через ці обстріли Лідія вирішила поки не поспішати з поверненням до України — задля безпеки й навчання доньки Василини.

Але днями в мережі з’явилось спільне фото зворушливої зустрічі Ліди з найкращою подругою і кумою, Марічкою Падалко в Києві. Телеведучі зізнаються, коли вперше побачились через 5 місяців війни — обіймались і плакали. 

«Ми не бачилися п’ять місяців і невідомо, коли побачимося знов, але частинка України зараз в кожному з нас, де б ми не були. З того часу, як Ліда переїхала у свою нову квартиру, ми все не змогли знайти час на спільну каву в її стінах. Зараз знайшли. Шкода, що з таким краєвидом і склом під ногами, але як добре, що складні часи роблять нас тільки ближчими та сильнішими», — підписала фото Марічка Падалко, ведуча ТСН і марафону «Єдині новини».

До Києва Лідія Таран приїхала на кілька днів — полагодити вікна і двері, котрі пошкодились через обстріли її будинку, взяти техніку для роботи та найголовніше — побачитись з мамою, братом. Марія Гаврилівна з початку повномасштабного вторгнення вирішила лишитись вдома — скооперувалась з сусідами та займалась городом. Ліда каже, дуже скучила за рідними й друзями, але лишатись в Києві не планує, адже існує ризик повторних влучань у її будинок, який знаходиться поруч із заводом «Артема». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Я планую своє життя зараз на 3 дні максимум», – ведуча 1+1 Лідія Таран розповіла про професійне та особисте під час війни

За кордоном Лідія намагається робити все можливе для підтримки України: співпрацює з мерією міста Нансі, розповідає французькою мовою про війну в Україні та міських заходах, дає інтерв’ю місцевим ЗМІ, веде благодійні концерти у різних містах Європи, консультує журналістів.

Також разом з колегами відкрила програму Ukraine SOS, відправляє гуманітарні вантажі в Україну та курує благодійний проєкт «Здійсни мрію». 

Більше новин