В будинок Лідії Таран влучила ракета: ведуча розповіла чи збирається повертатись до України найближчим часом

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
В будинок Лідії Таран влучила ракета: ведуча розповіла чи збирається повертатись до України найближчим часом

Лідія Таран: “Всі українці в Європі, які хочуть повернутися додому — це невидимий вирій журавлів”.

Поділитися:

Ведуча 1+1 та кураторка благодійного проєкту “Здійсни мрію”, Лідія Таран разом з донькою Василиною знайшла прихисток від війни у Франції. За кордоном Лідія намагається робити все можливе для підтримки України: дає інтерв’ю місцевим ЗМІ, розповідає французькою про війну, веде благодійні концерти у містах Європи. Разом з колегами відкрила програму Ukraine SOS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВедучі 1+1 Єгор Гордєєв і Лідія Таран передали гуманітарну допомогу Бородянському інтернату від благодійного фонду 1+1 media

У прямому ефірі телемарафону “Єдині новини” ведуча розповіла про своє життя під час війни, як адаптувалася її донька у Франції.

“У Франції дітей в школи дуже легко беруть, але треба певний час, щоб дитина освоїлася. І от Василина адаптувалась, у неї з'явилися там друзі. Тут навчання триває до кінця червня. Вона також вчиться паралельно онлайн в українській школі, після того, як повертається з французької. Цілими днями зайнята освітою. І, звичайно, у вільний час моніторить новини про Україну, спілкується з друзями, які зараз розкидані по всьому світу”, — розповіла телеведуча Лідія Таран

Лідія Таран донька Василина

Лідія Таран багато спілкується з українцями, котрі тікали від війни у Європу. Каже, що більшість вже дуже хоче повернутись додому, але поки не можуть. Бо так буде спокійніше українським військовим воювати і безпечніше для самих людей:

“Три місяці злилися в один день. Українці в Європі, які хочуть повернутися додому — це невидимий вирій журавлів. Вони вже в думках летять додому, а фізично вони ще тут”.

Також Лідія Таран розповіла, що їй поки страшно вертатися додому, адже в її будинок у Києві прилетіла російська ракета й убила людину:

“Безпека — найголовніше. Поки люди не відчують, що безпечно — повертатись не варто. В моєму будинку вбило людину ракетою. Мені небезпечно в моєму будинку. Я поки не бачу свою дитину і себе в ньому. Це головний аргумент чому поки ми не збираємось повертатись додому”.

Підтримала Лідію, її колега, близька подруга та кума — Марічка Падалко:

"Ми сумуємо, ми тебе любимо. Ми всі єдині, працюємо на перемогу хто б де не був. Україна — це всі, хто її любить і всі, хто їй допомагає. Вірю, що скоро побачимось і обіймемось з тобою".

Лідія Таран

Новини по темі