Офіційно: Уряд скоротив термін дії COVID-сертифікатів в Україні до 270 днів

В Україні скоротили строк дії COVID-сертифікатів з 365 до 270 днів. Таке рішення сьогодні прийняв Уряд.

Сьогодні, 19 січня, на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про скорочення терміну дії ковідних сертифікатів з 365 до 270 днів. Про це повідомили у «Твоєму дні», посилаючись на інформацію від міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бустерна доза вакцини від коронавірусу: скільки українців вже щепилося втрєтє

Про результати сьогоднішнього засідання Уряду, які стосуються сфери охорони здоров’я, Віктор Ляшко написав на своїй сторінці у Facebook. Міністр повідомив:

«Термін дії “зелених” COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби скорочено з 365 днів до 270 днів. Новий термін дії документу змінюється для усіх трьох типів документу: внутрішнього, іноземного та міжнародного».

Отже, відтепер після отримання другої, або третьої (бустерної) дози вакцини у додатку «Дія» буде автоматично продовжуватися термін дії сертифікату про вакцинацію на 270 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Схожі на застуду: МОЗ оприлюднило повний список симптомів штаму Омікрон (інфографіка)

Нагадаємо, про скорочення терміну дії ковідних сертифікатів посадовці говорили і раніше. Сьогодні ж Уряд офіційно прийняв це рішення. Передбачається, що відповідна Постанова буде опублікована вже найближчим часом. Скорочення терміну дії сертифікату пов’язана з новою хвилею коронавірусу в Україні, яка вже розпочалася і пік якої передбачається на лютий.

Loading...

Більше новин