Скандал з українським блогером: чи справді блогер Волошин забрав подарунок у дитини – розказує сам блогер (ВІДЕО)

Мережу облетіло відео, в якому блогер Волошин дарує дівчинці мобільний, а потім забирає. Це викликало обурення у громадськості. Що з цього приводу каже сам блогер Волошин?

В ефірі денного шоу «Твій день» популярний ТікТокер Олександр Волошин розповів особисто свою історію. Почав з того, що його сторінки в соцмережах заблоковані і він не може показати повний запис того, що відбувалося.

Ведуча Ірина Ванникова попросила розповісти всю історію, оскільки те, що переповідають та шириться мережею виглядає так: Волошин блогер оголосив про конкурс, дівчинка впізнала його та отримала обіцяний переможцю мобільний у подарунок, але після того, як блогер Волошин перестав знімати процес вручення, то він почав начебто забирати телефон.

Це виглядає так, але розказати, як було насправді я не можу – я готую повну відеоверсію того, що відбувалося на Ютуб-канал. Кожна людина зможе передивитися і сама зрозуміти кого підтримувати.

Блогер Олександр Волошин не захотів відверто та розлого коментувати скандал з мобільним, чим розчарував ведучих. Проте Влад Яма зазначив, що як блогер Волошин безумовно вміє тримати інтригу. Як ви гадаєте: це був маркетинговий хід чи просто крадіжка подарунку? Дивись, як коментують відео ведучі шоу "Твій день"

Loading...

Більше новин