Лія Меладзе розповіла, чому прийшла на "Голос країни", маючи тата-продюсера
![Учасниця «Голосу країни» Лія Меладзе розповіла про головне завдання на шоу для себе та про підтримку рідних Учасниця «Голосу країни» Лія Меладзе розповіла про головне завдання на шоу для себе та про підтримку рідних](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/842/926/d6108f8cb912685605a76fb8737e9b63_665x442.jpg)
Учасниця «Голосу країни-12» Лія Меладзе розповіла, чому вирішила піти на шоу та яке її головне завдання у проєкті?
Лія Меладзе яскраво пройшла «сліпі» прослуховування на «Голосі країни» і опинилася у команді DOROFEEVA. Нещодавно вона дала інтерв’ю виданню «КП в Україні», в якому розповіла про свої головні завдання на шоу, підтримку близьких, а також чому вирішила піти на цей проєкт, маючи тата-продюсера. Нагадаємо, 17-річна Лія Меладзе – донька відомого автора пісень та продюсера Костянтина Меладзе.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лія Меладзе про реакцію рідних на виступ на «Голосі країни»: «Тато просльозився, він дуже емоційний, я вдачею в нього» (ЕКСКЛЮЗИВ)
Про те, чому вона захотіла спробувати свої сили саме на «Голосі країни», Лія Меладзе розповідає:
«Я не мала сумнівів у своїх артистизмі, харизмі, але у мене завжди були питання з приводу свого голосу. І мені хотілося показати, що саме мій голос – це те, за що можна «зачепитися» в мені. Для цього я й пішла на цей проєкт».
Лія зазначає, що їй подобається працювати разом з татом, разом писати музику, але дівчина не хотіла би, щоб Костянтин Меладзе почав продюсувати її творчість:
«Я захоплююся його талантом, і він дуже розуміє і мою душу, і мій смак. Проте продюсувати чи пропіарити себе краще, ніж я сама, ніхто не зможе. І якщо людина сама по собі нецікава, пропихувати її у проєкти, знімати кліпи, водити на телеканали – це все нічого не дасть», – вважає Лія Меладзе.
Дівчина розповідає, що дуже схожа на тата: своєю вдачею, емоційністю, тим, як переживає певні життєві події:
«Як говорять, ми тонкої душі люди».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лія Меладзе розповіла, хто подарував їй талісман, який вона завжди бере з собою (цікаві фрагменти 3 випуску "Голос країни")
Лію під час «сліпих» прослуховувань підтримували лише друзі. Чому ж ніхто з рідних не прийшов для підтримки у такий хвилюючий момент? Дівчина зізнається:
«Я хотіла взяти бабусю, але в ці коронавірусні часи краще поберегтися. Тата не кликала, щоб не привертати зайвої уваги, адже він би не залишився непоміченим. А мама не любить камери».
Більше про повсякденне життя учасниці «Голосу країни-12» Лії Меладзе, її гардероб та гастровподобання, спілкування в родині читайте в її інтерв’ю на сайті kp.ua.
Дивіться, як Лія Меладзе витупила на "сліпих" прослуховуваннях: