MONATIK не стримав сліз від «янгольського співу» учасниці Голосу країни-9

Голос країни
Монатік зворушився до сліз від співу учасниці Голосу країни-9 Ксенії Бахчалової - відео

Артист неймовірно розчулився (відео).

Поділитися:

Учора, 20 січня, глядачі 1+1 побачили перший випуск . Одним із найзворушливіших епізодів шоу став виступ 26-річної одеситки Ксенії Бахчалової.

Дівчина вразила глядачів та суддів проекту не лише душевним виконанням пісні Джамали Крила, а й своєю життєвою історією. При народженні Ксенії перетисли зоровий нерв, що викликало певну зовнішню ваду.

ЧИТЙАТЕ ТАКОЖ: Команда Dan Balan поповнилась виконавцем з Арабських Еміратів

Одного разу під час навчання у консерваторії дівчині відкрито сказали, що з такою зовнішністю їй немає місця на сцені. Однак Ксенія не здалася та продовжила співати. Віра зробила її переможницею на сліпих прослуховуваннях популярного вокального проекту.

«Я прийшла на Голос країни, щоб показати, що немає нічого неможливого. Що попри наші особливості – зовнішні, фізичні – ми можемо досягати успіху. І ми повинні ламати стереотипи», — переконана Ксенія.

У Голосі країни їй вдалося розвернути три червоні крісла – Тіни Кароль, Потапа та ’a. Останній зворушився до сліз, тільки-но почувши спів цієї дівчини.

«Мушу зізнатися, що підкорений вами. Не кожен може викликати у  дорослого слухача сльози. У вас є дар. Не можу навіть сказати, що ви співали. Ви проживали цю всю історію. Наскільки це було чесно й до глибини душі, що тільки можу мріяти працювати з вами», — відверто сказав MONATIK.

Однак учасниця обрала команду .

«Ви дуже тонка натура, лірична, так багато щастя і всесвіту у вас, якы ви ще не показали. Такий кришталевий вокал давно вже не звучав», — вважає Кароль.

Потап погодився з колегою по червоному кріслу та додав, що Ксенія має «янгольський голос».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До команди Потапа потрапили двоє талановитих дівчат

Дивіться виступ Ксенії Бахчалової на Голосі країни-9!

Новини по темі