Переможниця "Голосу країни-9" Оксана Муха вперше розказала про тяжку хворобу: "Майже рік боролась за життя"

Голос країни
Переможниця "Голосу країни-9" вперше розказала про тяжку хворобу
Instagram/mukha_oksana_official

Співачка розповіла, що останній рік лікувалась від тяжкої хвороби і перемогла.

Поділитися:

Українська співачка та переможниця шоу "Голос країни-9" Оксана Муха вперше зізналася, що останній рік боролася з тяжкою хворобою. У Оксани був рак. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Готова розповісти про мій непростий рік. Мій біль. Готова, бо вважаю, що перемогла. Так гадаю, бо тепер знаю, як це — мати рак. Я пережила, мені переболіло, і тепер знаю, що перемогти — це реально, бо так має бути. Я мушу жити, бо люблю! Майже рік боролась за життя. Це був мій рак. Мій шлях. Я стала сильнішою. Рак — це не вирок. Але це дуже жорстоко. Настільки жорстоко, що ти закриваєшся. Навіть від найближчих друзів. Закриваєшся, щоб знайти сили для боротьби. Ти шукаєш шлях. А найважче — намагаєшся прийняти ситуацію… і врешті, стати на цей шлях", — зізналася Оксана Муха.

Оксана Муха побажала кожному онкохворому знайти свій шлях до одужання та не втрачати віру:  

"В тій невідомості, я навіть не уявляла, що зустріну таких чудових людей, через яких Господь скаже мені, як сильно любить мене. Я дуже вдячна всім, хто підтримав, і продовжує підтримувати мене на цій дорозі. Бажаю кожному онкохворому знайти свій шлях до одужання. І бажаю не втратити віру. Бо в Бога все можливо. В часі боротьби за життя, все набуло значно глибших відтінків".

Оксана МухаФото: Instagram/mukha_oksana_official

Співачка розповіла, що повністю переосмислила своє життя та цінності, але ніщо не зупинить її співати:

"Прийшло переусвідомлення цінностей. Це логічно:) Я дуже пошкодувала за час із сином, якого було недостатньо. Що мало набулась з рідними... Злилась, що дозволяла собі працювати в режимі понад сил. Стало боляче, що час, котрий був присвячений собі, виявився зовсім мізерним. Але мене не полишало відчуття: Ніхто і ніщо не зможуть зупинити мене співати. Бо через пісню я відкриваю людські душі. Таке моє призначення. Думки не припускала, що можу скасувати концерти, навіть в часі терапій, бо ви мене чекаєте. Тому ми з вами бачились в грудні 2021-го у Львові, у січні-2022 — у Вінниці, Києві та Івано-Франківську, і навіть у лютому-2022 у Празі, коли мені говорили, що це неможливо… але я знала, що в Бога все можливо".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДо мурах: українська народна пісня звучить на сцені «Голосу країни» (12 вражаючих фольклорних виступів)

Оксана Муха зізналась, що найважче було, коли почалась війна. Співачка відчувала біль та безвихідь від того, що була далеко і не могла допомогти так, як хотіла би:

"А потім почалась війна. Це забрало всі сили. Безвихідь. Дикий біль, бо ти далеко, бо ти не можеш допомогти так, як би хотів…". 

Оксана МухаФото: Instagram/mukha_oksana_official

Оксана Муха повідомила, що перемогла хворобу і анонсувала своє повернення: 

"Я повертаюсь. Трохи змінилась... Потребую відкритись знову".

Дивіться виступ Оксани Мухи у фіналі "Голосу країни-9":

Нагадаємо, у 2019 році Оксана Муха прийшла на "Голос країни" місією – продовжувати своїм виконанням творчість легендарної Квітки Цісик та відкривати глядачам по-новому українську пісню. 

Новини по темі