До Дня Незалежності “1+1 Україна” покаже українську класику на сучасний лад з Богданом Бенюком в головній ролі

Хазяїн
Серіал Хазяїн покажуть на 1+1 Україна до Дня Незалежності

У День Незалежності на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра 4-серійного телефільму “Хазяїн” - легендарної української класики на сучасний лад.

Поділитися:

У День Незалежності, 24 серпня, о 20:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться премʼєра 4-серійного телефільму “Хазяїн” - легендарної української класики на сучасний лад. Стрічка створена за мотивами однойменної соціальної комедії класика української літератури Івана Карпенка-Карого та представляє особливий погляд на вічний конфлікт – взаємостосунки батьків і дітей. У проєкті осмислюється тема боротьби за справедливість, загальнолюдські та особистісні моральні цінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історії хоробрих сердець, благодійний концерт Океану Ельзи та премʼєрні випуски “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”: що “1+1 Україна” покаже до Дня Незалежності

Після повернення додому з навчання у Гарварді донька доларового власника агрохолдингу Терентія Пузиря намагається зрозуміти методи роботи відомого і впливового батька і відкриває для себе багато неприємного. Вихована в любові та повазі до батьків, Соня не одразу наважується піти проти інтересів свого батька. Але врешті-решт вступає з ним у відверте протистояння та буде виборювати справедливість.

Хазяїн

В серіали знімались відомі українські актори Богдан Бенюк, Віктор Жданов, Ольга Сумська, Олег Іваніца. Також в серіалі “Хазяїн” глядачі побачать молодих українських акторів  - Катерину Алексєєву, Іллю Пономаренка, Альберта Малика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “1+1 Україна” знімає серіал “Коло Омани” з Сергієм Стрельніковим та Катериною Варченко у головних ролях

Зйомки серіали проходили до повномасштабного вторгнення. Над виробництвом телепродукту працювала «Основа Фільм Продакшн» на замовлення телеканалу 1+1 та платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ.

“Серіал безперечно гідний уваги глядача. Для мене було відкриттям, що класика, яка належить Карпенко-Карому, майже не екранізована в Україні. Ми в боргу перед класиками, їх важливо популяризувати. Я щасливий, що 24 серпня, нарешті, відбудеться прем’єра «Хазяїна», над яким працювала величезна команда”, - каже Богдан Бенюк.

Не пропустіть премʼєру серіалу “Хазяїн” з Богданом Бенюком в головній ролі 24 серпня о 20:00 на телеканалі “1+1 Україна”.

1+1 Україна в Instagram

1+1 Україна в Facebook

Новини по темі