Володимир Остапчук проінспектує пологовий будинок Ужгорода, де сталася трагедія

Що заважає Ужгороду стати «туристичною Меккою».

Поділитися:

Сьогодні о 22.00 на 1+1 відбудеться прем’єра другого сезону одного з найочікуваніших проектів нового телесезону «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком.

Першим містом у черзі інспекцій нового телеведучого стане Ужгород. Володимир Остапчук дізнається, чи дотримуються у прикордонному місті європейських стандартів якості, та що заважає Ужгороду стати «туристичною Меккою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук проінспектував студію Сніданку з 1+1

Володимир Остапчук разом із командою таємних агентів перевірить відому західноукраїнську мережу супермаркетів, пологовий будинок та інтернат для дітей з вадами слуху. Ведучий не тільки проінспектує місто за шістьма критеріями – медицина, освіта, безпека, еліта, харчування та сфера послуг, але і розповість вражаючі історії жителів, які звернулись до команди проекту з проблемою, що потребує нагального вирішення.

Однією з них стала трагедія, що сталася у пологовому будинку. Молода мати загинула, так і не народивши двійню, а її родина звинувачувала в цьому головного лікаря. Володимир Остапчук та команда проекту проведуть справжнє розслідування, щоб дізнатись, хто справді винен у трагедії.

Одним з найбільш емоційних моментів для Володимира Остапчука під час зйомок в Ужгороді стала інспекція інтернату для дітей з вадами слуху, під час якої ведучий ледь стримав сльози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До вас їде Інспектор. Міста: Фото з презентації нового сезону

Крім того, у новому випуску телеведучий перевтілиться в імпозантного сліпого іноземця та влаштує перевірку жителів на чесність, знання англійської мови, а місто – на комфортність для людей з обмеженими можливостями.

Цікаво, що під час інспекції Ужгорода виявилось, що місцевий аеропорт здатен обслуговувати рейси з усієї України та інших держав, проте через брак уваги влади, українці до Ужгорода можуть дістатись лише наземним транспортом.

За умовами проекту, заклади, що надають послуги високої якості, будуть нагороджені табличкою «Гордість міста», а ті, робота яких потребує покращення, будуть відзначені «Ганьбою міста». У новому сезоні останні отримають другий шанс. На них чекатиме повторна перевірка інспектора, яка може змінити рішення команди проекту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук про Інспектор. Міста: «Хочемо показати, наскільки українці – талановита і сильна нація»

Що саме розчулило Володимира Остапчука в Ужгороді, та хто винен у страшній трагедії в пологовому будинку, глядачі дізнаються вже сьогодні о 22.00 на «1+1» в прем’єрному випуску проекту «Інспектор. Міста».