Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

5 захопливих місць, які треба побачити в Ужгороді

Де варто побувати в Ужгороді.

1. Краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького, що в Ужгородському замку

У колекції музею – приблизно 115 тис. експонатів. Тут міститься найбільша в Україні збірка бронзових скарбів та кельтських старожитностей, також доволі великим є зібрання холодної і вогнепальної зброї. У цьому музеї ви можете побачити гарні рукописні книги та стародруки, народний одяг Закарпаття та народні інструменти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замки України, які варто відвідати кожному

2. Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Музей просто неба розташований неподалік від Ужгородського замку. Тут представлені зразки житла і садиб закарпатців низинних районів (долинян, румунів і угорців), а також — горян (бойків і гуцулів). На території музею розміщені 7 садиб, 6 житлових будівель, церква, дзвіниця, школа, кузня, млин та корчма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць Чернівців, які зачаровують красою

3. Кондитерська Штефаньо

Кондитерські – доволі популярні місця в Ужгороді. Одна з найвідоміших розміщена у самому центрі міста. Це смачний заклад знаного кондитера Закарпаття Валентина Штефаньо V&V Fekete Sas. Десерти, тістечка, цукерки, торти, макарони, які добре смакують із закарпатською кавою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць, які треба побачити у Харкові

4. Набережна Незалежності

Вважається найгарнішою в Ужгороді. Розташована на правому березі річки Уж. Вздовж неї тягнеться одна з найдовших у Європі липових алей довжиною 2,2 км. Чому б не прогулятися поміж природної краси?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць, які треба побачити у Львові

Фото: @anna.zin

5. Вулиця Корз

Назва найстарішої вулиці Ужгорода перекладається як «вулиця для прогулянок». Тут знаходиться чимало крамниць та ресторацій, тож можна поєднати приємну прогулянку з цікавими покупками та гастрономічним знайомством із містом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 місць Одеси, які запам'ятаються вам на все життя

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.