«200 гривень з його пенсії летять військовим», – зірка «Ліги сміху» та «Жіночого кварталу» Олександра Машлятіна розповіла зворушливу історію про свого дідуся-хіміка

Зірка «Ліги сміху» та «Жіночого кварталу» Олександра Машлятіна розповіла про внесок свого дідуся на допомогу ЗСУ
Instagram/mashliatina

Гумористка Олександра Машлятіна поділилася зворушливою історією про свого дідуся.

Поділитися:

Зірка «Ліги сміху» та «Жіночого кварталу», учасниця "Танців з зірками" Олександра Машлятіна поділилася зворушливою історією про свого дідуся Олександра Васильовича, який навіть зі своєї невеликої пенсії зумів виділити гроші на допомогу ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіонка світу з шашок серед дівчаток до 10 років своєю грою збирає кошти на ЗСУ (фото)

Гумористка написала:

"Це мій дідусь Олександр Васильович, мені більш відомий, як дєдушка Шура. Йому 91 рік, скоро будемо справляти 92. 60 років із свого 91 він прожив в союзє, з тою освітою та культурою, яку він вбирав, як губка. Тому інколи переконати його в чомусь дуже непросто, АЛЕ!!! Він вже точно знає, що росія – окупант, і що нашим ЗСУ потрібна допомога! Тому 200 гривень з його пенсії летять військовим. І є план робити так щомісяця".

Про дідуся Машлятіна також розказує:

"Він дуже-дуже крутий хімік. Про нього можна розказувати годинами, а якби він сам про себе розказував, то було б ще довше – ви б і вірші його послухали, і пару оперних арій у його ж виконанні. Зараз йому важко, бо він не розуміє «до чого тут Пушкін?», «А Менделєєв?!» – це взагалі особиста травма. Знаю, що ми ще будемо багато з ним сперечатися щодо Ахматової і Цвєтаєвої, але я вже чула перші вірші дідуся українською і, сподіваюсь, що зовсім скоро замість «мой дядя самых честных правил…» почую «Еней був парубок моторний…». Я над цим працюю".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6-річна Соломійка з Дніпра грою на флейті зібрала понад 130 тисяч гривень на потреби ЗСУ (відео)

Такі історії надихають, адже показують, що зараз в Україні немає байдужих людей: від дітей до людей поважного віку, всі хочуть долучитися до нашої спільної перемоги.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю