Олександр Стоянов розповів про конфлікти з дружиною Катериною Кухар через шоу «Маскарад»: «Вона подумала, що в мене є коханка чи коханець»

Прем’єр Національної опери України Олександр Стоянов, який був у костюмі Ельфа на «Маскараді», розповів про це шоу у «Твоєму дні».

Поділитися:

Прем’єр Національної опери України, чоловік прими-балерини та судді шоу «Танці з зірками» Катерини Кухар Олександр Стоянов завітав сьогодні до шоу «Твій день». Він розповів, як йому було в костюмі Ельфа на «Маскараді» та чому через це шоу він сварився з дружиною?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залаштунки шоу «Маскарад»: як готувалася до ефірів Маша Єфросініна, за що соромно Володимиру Дантесу та чи має екстрасенсорні здібності Ірина Білик

Нещодавно стало відомо, що під костюмом Ельфа на шоу «Маскарад» ховається саме Олександр Стоянов.

Про свій костюм Олександр розповідає:

Я насправді мріяв стати суперменом, але все вийшло чудово, мені дуже сподобалося, я кайфував. Але це був і кайф, і стрес: я нереально люблю висоту, але мене дуже нудить від заколихування. Повітряна гімнастика – це моє, аби тільки не крутитися.

Прем’єр зізнався – мав скандали з дружиною Катериною Кухар через шоу «Маскарад». А все тому, що за контрактом він не мав права нікому розказувати про свою участь у шоу, зокрема і дружині, формат цього шоу не дозволяє розголошувати будь-яку інформацію.

Кухар СтояновФОТО: Instagram/stoianov_aleksandr

Зйомки «Маскараду» займали до 6-ти годин за 1 раз. Тож дружина не знала, де він, а Олександр не міг нічого правдоподібного придумати. Він навіть зі сміхом говорить:

Вона подумала, що в мене є коханка чи коханець.

Кухар з чоловікомФОТО: Instagram/ekaterinakukhar_official

Тож Стоянов радий, що костюм Ельфа вже розкрили, і він може нарешті пояснити Катерині Кухар свою тривалу відсутність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, хто ховається за костюмом "Пірата" в шоу "Маскарад"!

Візит Олександра Стоянова до шоу "Твій день" дивіться у відео вгорі. А тут дивіться виступ Олександра Стоянова у костюмі Ельфа на шоу "Маскарад": 

Дивіться найзагадковіше шоу країни  "Маскарад" щосуботи о 20:20 на 1+1!

Фото на головній сторінці: Instagram/ekaterinakukhar_official

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю