Чи буде продовження серіалу «Моя улюблена Страшко» та як змінилася головна героїня? Ірина Поплавська ексклюзивно у «Сніданку з 1+1»

Моя улюблена Страшко
Дивись відео
Ірина Поплавська розповіла про закінчення серіалу "Моя улюблена Страшко" та про те, чи чекати на продовження?

Актриса Ірина Поплавська розповіла, чи варто чекати на продовження серіалу «Моя улюблена Страшко».

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Ексклюзивно у "Сніданку з 1+1" актриса Ірина Поплавська, яка зіграла Настю Глушко у серіалі "Моя улюблена Страшко", розповіла про останню серію та показала, як змінилася її героїня. Вчора була фінальна серія «Моя улюблена Страшко». І ключове кінопитання вечора: "Чи чекати глядачам на продовження?".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Остання серія «Моя улюблена Страшко»: актори Артур Логай та Дар’я Баріхашвілі ексклюзивно поділилися враженнями від зйомок

У останній серії Настя з’являється у новому образі, проте він швидше продиктований внутрішніми переживаннями героїні, адже візуально Настя кардинально не змінюється. За сюжетом була вечірка до Дня народження компанії – Насті підібрали ошатну сукню жовтого кольору, «приборкали» неслухняний кучерявий чубчик і зробили легкий макіяж. Проте увагу привертав не стільки вигляд Насті, як її настрій та впевнена постава.

Сьогодні ж до «Сніданку з 1+1» Ірина Поплавська завітала у незвичному для глядачів образі: сорочці та джинсах вільного крою. І розповіла, як саме змінилася її героїня.

Ірина Поплавська

Ірина Поплавська підкреслила – їй подобається, що її серіальна героїня Настя кардинально зовні не змінилася. І цитує репліку секретарки Марини у відповідь на зауваження, що в Насті щось змінилося: «Вона та сама, просто перестала ховатися».

Є зовнішнє перевтілення, але не кардинальне. Вона нарешті розуміє, що значно сильніша і талановитіша, ніж про себе думала. У фінальній серії Настя перебуває на старті своєї внутрішньої трансформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІНТЕРВ'Ю. Актриса Ірина Поплавська про роль Насті Глушко у серіалі “Моя улюблена Страшко”: “Найбільш хвилюючою для мене була сцена першого поцілунку”

Серіал «Моя улюблена Страшко» закінчився сценою пристрасного поцілунку Насті та Макса під дощем і написом на екрані «Далі буде…» Але що саме далі буде: розвиток стосунків героїв, їхнього кохання, чи, можливо, продовження серіалу? Цю інтригу творці серіалу «Моя улюблена Страшко» нарешті розкрили: ДРУГИЙ СЕЗОН БУДЕ! 

Дивіться сьогоднішній візит Ірини Поплавської до «Сніданку з 1+1»:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю