Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Україномовний серіал «Моя улюблена Страшко» -  адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», що в перекладі означає «Неприваблива Бетті».

Україномовний серіал «Моя улюблена Страшко» -  адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», що в перекладі означає «Неприваблива Бетті».

Унікальність українського серіалу: чим «Моя улюблена Страшко» відрізняється від кіноверсій інших країн?

Телеканал 1+1 ініціював зйомки мегапопулярного в усьому світі серіалу за форматом Betty la fea. Чим наша версія буде відрізнятися від оригіналу та серіалів з інших країн?

В мережі з'явилася особиста сторінка героїні серіалу «Моя улюблена Страшко»

Скоро на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко». У ньому головні ролі виконають молода українська акторка, ви-пускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська, та актор театру та кіно Олександр Соколов.

«Я думала покинути кар’єру співачки»: солістка гурту Kazka розпочала флешмоб проти булінгу напередодні прем’єри серіалу «Моя улюблена Страшко»

Телеканал 1+1 активно готується до прем’єри нового україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко» — адаптації всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty».

Досьє. Ірина Поплавська: «Найгірше, що може статися, – це повірити в те, що з тобою щось не так» (біографія актриси, яка зіграла головну роль у серіалі «Моя улюблена Страшко»)

Телеканал 1+1 незабаром порадує глядачів прем’єрою – україномовним серіалом «Моя улюблена Страшко», який є адаптацією всесвітньо відомого формату «Betty la fea» або «Ugly Betty». Що відомо про актрису Ірину Поплавську, яка зіграє головну героїню Настю Глу

Стало відомо, хто зіграє головну чоловічу роль в серіалі «Моя улюблена Страшко»

Телеканал 1+1 активно готується до прем’єри нового україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко» — адаптації всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty».

Головна акторка серіалу «Моя улюблена Страшко» розповіла власну історію булінгу

Телеканал 1+1 активно готується до прем’єри нового україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко» - адаптацією всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty».

Актриса Ірина Поплавська про головну роль у серіалі «Моя улюблена Страшко»: «Спочатку було круто, а потім довелося себе стримувати» (ВІДЕО)

Акторка Ірина Поплавська завітала до студії «Сніданку з 1+1» і розповіла про те, як саме вона вживалася у роль Насті Глушко – головної героїні серіалу «Моя улюблена Страшко».

Моя улюблена Страшко
Чарівна та чудна — премєра серіалу "Моя улюблена Страшко" скоро на 1+1
Головна героїня серіалу влаштовується асистенткою директора до косметичної компанії Bon Visage. Їй дуже ніяково в товаристві своїх колег, вона далека від індустрії краси, скромна та тихенька. А ще всіх довкола бісить її зовнішність. І ніхто не помічає, що дівчина виховала в собі неабиякий характер.Дивіться серіал "Моя улюблена Страшко" скоро на 1+1.  
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Моя улюблена Страшко Моя улюблена Страшко
1 із 1 відео

Серіал розповість про життя дівчини, яка влаштувалася на роботу асистентом директора великої косметичної компанії. Потрапивши в світ красивих і багатих, героїня відчуває себе незатишно, але вона не з тих, хто біжить від викликів. Вона доводить своєю працьовитістю, що приваблива зовнішність і модний одяг - це не головні якості в людині. І навіть її бос починає бачити в головній героїні щось більше, ніж просто «сіру мишку» помічницю.

 «Betty la fea» був включений в Книгу рекордів Гіннеса 2010 роки як найуспішніша теленовела в історії, яка транслювалася в більш ніж 180 країнах, дублювалася на 25 мовах і була адаптована в більш ніж 20 країнах світу.

 Українська адаптація серіалу буде відрізнятися від оригінального формату. Знята в жанрі драмеді, вона відобразить реалії сучасного життя українців у великому місті, їхні проблеми та виклики.